Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

93 Model vede 500 beygir Mustangle kapıştığım ferrari katili ibizam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozan BAĞRIYANIK

Kayıtlı Üye
Çok acemiydim derin debriyaj arabalarda daha iyi olursun dediler gittim ibiza aldım 3 sene önce... Rast gele görmüştüm arabayı caddede satılık yazıyordu... Aldım arabayı 1 ay içerisinde tam kıvama geldim... Modifiye tutkumu uygulamaya başladım.. Motordan başladım. 93 model vede 5.500 liraya aldığım arabaya 17.000 masraf yaptım. Dijital göstergesine kadar taktım.. 310 KM/H bastım. TOSFED den belgemi aldım doymadım yarışlara katıldım.. İzmir ülkü pistinden çoruma kadar kayseriden kaçak yarışlara kadar.. kupaları koyacak yerim kalmadı.. Adım çıktı Pilot'a yetmedi evimin bir odasını garaj yaptım... arabamda uyudum uyandım. aşık oldum ona. yüzümü hiç kara çıkarmadı. Ibızadan başka araba sürmedim süremedim.. Artık vazgeçmeliydim araba kimseye gitmesin diye param parça ettim. hurdacıya bedavaya verdim. Vazgeçin arkadaşlar bu arabadan. görmek istemiyorum hep içimde kalacak.. Ben yaktım kendimi bu sevdayla sizde yakmayın.

:rolleyes:hemen satılıga cıkarıyoruz kardeş gözüm korktu

Afedersin ama abi rüyanımı anlatıyorsun bize.? 310 Kmh basan dağılmayan ibiza. Ferrari katili.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt