Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

9 haziran piknik buluşma detay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Absolut

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilindiği üzere hafta sonu kimsesiz çocuklarla yapacağımız piknik organizasyonu için hazırlıklarımızı tamamladık.
Amacımız Bir günde olsa orada onlarla zaman geçirip biz çocukluğumuza dönerken onları da bazı düşüncelerden uzaklaştırmaya çalışarak ayrıca bu Vatan toprakları üzerinde yanlız olmadıklarını hissettirmek amacındayız.
Zaman Ayırıp bu günde bizi ve çocuklarımızı yanlız bırakmayan tüm SCW dostlarımıza şimdiden teşekkürü borç bilir kendim ve yönetimim adına saygılarımı iletirim.

PROGRAM:

Buluşma Tarih: 9 Haziran
Buluşma saati: 09:00
Buluşma Yeri : Kozyatağı Carrefour Otoparkı ( Anadolu )

Not: Avrupa Yakasından Gelecek Arkadaşlarımın Lejyoner Gökhan abiyle İrtibata Geçebilirsiniz.

Önemli : Arkadaşlar Piknik Yapacağımız Çocuklarımız Bazı Konularda Hassas Oldukları İçin Bizlerinde Omuzlarına Bazı Sorumluluklar Yüklenmekte.
Yönetim Olarak Sizden Ricamız
*Gelecek Arkadaşlarımın Varsa Akıllarında Hediye Getirmek Bunun Sadece Ucurtma Olması Ve Direk Çocuklara Değil Gönüllü Arkadaşlara Vermeleri Rica Olunur.
*Orada Yapacağımız Mangalda Çocuklarımıza Yedireceğimiz 30 kg köfte aldık bunu sadece çocuklarımıza yedireceğiz.Bizlerde Kendilerimize gelirken herkesin kendine yetecek kadar fazla değil kendine yetecek kadar köfte almaları herkesin kendi insiyatifindedir.
*Ayrıca Evde yapacağımız börek,çörek,kek v.s gibi Yiyeceklerle Organizasyonu desteklerseniz seviniriz.

Bunun Dışında Tüm Hazırlıklarımız Tamamdır.

Dikkat: Arkadaşlar son olarak şunu belirtmek isterim lütfen herkes buluşma saatine uysun yuvada olmamız için belirtilen bir saat var ve biz o saatte orada olmak mecburiyetindeyiz evlerimizden erken çıkalım buluşma saatinden öncede orada olabilirsiniz ben 08:30 dan sonra oradayım bu konuya elimizden geldiğince hassas olalım lütfen.

GÖNÜLLÜLER:
Cezmi Buker (532) 221 88 57
Gökhan Akçagöz (532) 627 97 14
Barış Çaylı (555) 978 28 23

Arkadaşlar çocuklarımız içinde böyle bir şey düşündük organizasyonumuza da çocuklarımızı eğlendirmesi için 4 Adet animatör ( palyaço ) ayarlandı ;
· 2,5 Saatlik Program
· Bütün Çocuklara “Hediye Madalyon”
· Mini Club CD (Parti Müzikleri)
· Bütün Çocuklara "Sosis Balon"
· Yüz boyama
· Çuval Yarışı
· Kaşıkla Top Taşıma Yarışı
· Mandal Oyunu
· Halat Oyunları
· Sandalye Kapmaca
· Çeşitli Danslar
· Balon Oyunları
Umarım çocuklarımız çok mutlu olur bu her yaş sınırı için geçerlidir..
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif

Erkenden yola çıkıyorum ve saat 08.30 da carrefaur otoparkında oluyorum. Eşimin gelmeyeceği için gelmek isteyen arkadaşlar var ise benim aracım da yer olacak haberiniz olsun.

Mehmet mutlu 0544 267 12 57 Telefon numaram herşey için araya bilirsiniz.

Arkadaşlar bulabildiğimiz kadar çuval getirelim:)bizlerde çocukluğumuzu yaşayalım yaşatalım

Arkadaşlar çocuklarımız içinde böyle bir şey düşündük organizasyonumuza da çocuklarımızı eğlendirmesi için 4 Adet animatör ( palyaço ) ayarlandı ;
· 2,5 Saatlik Program
· Bütün Çocuklara “Hediye Madalyon”
· Mini Club CD (Parti Müzikleri)
· Bütün Çocuklara "Sosis Balon"
· Yüz boyama
· Çuval Yarışı
· Kaşıkla Top Taşıma Yarışı
· Mandal Oyunu
· Halat Oyunları
· Sandalye Kapmaca
· Çeşitli Danslar
· Balon Oyunları
Umarım çocuklarımız çok mutlu olur bu her yaş sınırı için geçerlidir..:):):):)

Konu Güncel Buluşma Yeri Ve Saatine Özen Gösterelim.:seat

Gökhan abi [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] 2.Köprü Çıkışı kesin mi . .? 2.Köprü cıkısında büyük olan emniyet şeridinde toplansın avrupa.

oh vallaha hayat istanbuldakilere güzel gezin bakalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt