Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

9,000 cevırıyo 106

bazı kamyonların Veyron'dan güçlü olduğunu dile gietirmenin ne gibi bi mantığı vardı Can. ??
biri kamyon biri Veyron.. ;) ;)

Veyron, caddeye çıkabilen ruhsat alınabilen son hızı en yüksek 2. makina. En güçlü makina değil. Veyron'dan daha güçlü tırlar var. Birşey bilerek itiraz ediyorsan, yaz doğrusunu öğrenelim.
Vallahi bilmiyorum da amacını, komik durumlara düşüyosun git gide..

Bu Foruma Üye İnsanları Bozmak Yada Rencide Etmek Çok Hoş Bir Yaklaşım Olmasa Gerek Lütfen Kişilik Haklarına ve Düşünce Özgürlüğüne Saygı Gösterelim... Kimse Kimsenin Tezini Kendi Doğrularını Kabul Etmek Zorunda Değil Burda Amaç Videodaki Aracı İzlemek ve Onun Hakkında Fikir Yada Yorum Yürütmektir... 106pug dan nerelere geldiğinizi farkındasınız umarım arkadaşlar lütfen trajedik yorumlardan ve komik ve kendini ciddi sanan insan durumuna düşmeyelim ;)

106pug yada bir saxoyu bunun gibi bir araç hazırlayıp kullanmayı çok istedim ama mümkün olmadı mevzu fransız yada motorunun çok başarılı olması değil aracın çok hafif ve yere yakın bir tavan yapısına sahip olmasıydı ben bu gidişle bi mobylete yapıcam kendime :D

Bu Foruma Üye İnsanları Bozmak Yada Rencide Etmek Çok Hoş Bir Yaklaşım Olmasa Gerek Lütfen Kişilik Haklarına ve Düşünce Özgürlüğüne Saygı Gösterelim... Kimse Kimsenin Tezini Kendi Doğrularını Kabul Etmek Zorunda Değil Burda Amaç Videodaki Aracı İzlemek ve Onun Hakkında Fikir Yada Yorum Yürütmektir... 106pug dan nerelere geldiğinizi farkındasınız umarım arkadaşlar lütfen trajedik yorumlardan ve komik ve kendini ciddi sanan insan durumuna düşmeyelim ;)

106pug yada bir saxoyu bunun gibi bir araç hazırlayıp kullanmayı çok istedim ama mümkün olmadı mevzu fransız yada motorunun çok başarılı olması değil aracın çok hafif ve yere yakın bir tavan yapısına sahip olmasıydı ben bu gidişle bi mobylete yapıcam kendime :D

sana serkan abinin coltu verelim :)

Veyron, caddeye çıkabilen ruhsat alınabilen son hızı en yüksek 2. makina. En güçlü makina değil. Veyron'dan daha güçlü tırlar var. Birşey bilerek itiraz ediyorsan, yaz doğrusunu öğrenelim.
Vallahi bilmiyorum da amacını, komik durumlara düşüyosun git gide..

senin gözünde komik duruma düşüyosam sorun yok.. :)
devir çevirmek de zaten konuya dönersek elzem bişi değildir..güç olduktan sonra..bunun yanında bütün dizeller çöp o zaman velakin Audi'nin Le Mans başarıları belli dizelle..

ya beyler bu arac hakkında yorum yapın.bu konu kılıtlenmıcekkkkkkk.hayırrrrr olamzzzzz

ya beyler bu arac hakkında yorum yapın.bu konu kılıtlenmıcekkkkkkk.hayırrrrr olamzzzzz

şeker yapanları tebrik ediyorum emek ve para harcanmış cidden.
.
velakin az önce de söyledim çok devir çevirmek marifet hiç bi zaman olmadı bana göre kaldı ki dersen ki marifet F1 örneğini verdim onun dışında yine BMW'nin yüksek hacimli motorlarla çevirdiği devirler de belli yol otomobillerinde..

Geri
Üst Alt