Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

9,000 cevırıyo 106

hahahahah cok ıyıydı,komple egsoz da cektırelım ama alt devırlerı braz olur ustler canlanır ayberk :D

Tabi canım :D Kat iptali, logo iptali felan bütün iptalleride yaptın mıydı, BMW XQG67JKLIP V10 yürür.. Bu neden daha önce kimsenin aklına gelmemiş.. Enteresan.

F1 de beygir limiti yok muydu.. Hatta 500-600 lerde diye biliyorum ben ama hani hiç alakam yok :D

F1'de güç limiti bildiğim kadarıyla hiç bi zaman olmadı Sinan ve Alp..
motor hacmini sınırlarlar sadece..ve bi sürü detayı olmakla birlike atmosferik olcak vs. işte..hp limiti yok yani..

Bu ne ki Ogün? F1 motorlarının kaç devir çevirdiğinden haberi yok kimsenin heralde. Buna harcanan paranın 300 500 katını bi motora verip F1 motoru alsalar ya? Hemde 200km'de bir çöpe atarlar. Bide chip yaparız BMW XCGT3519HUIR36 V10 motora %30 güç alsa off.. Hemde 20.000 devir çeviriyo ve 106'dan hızlı.

Veyron'dan nası bazı kamyonlar daha güçlüyse bu da aynı mantık Ayberk..
tuhaf saçma mı geldi yoksa örnek..o zaman kendine dönüp bakman gerekiyo..

F1'de güç limiti bildiğim kadarıyla hiç bi zaman olmadı Sinan ve Alp..
motor hacmini sınırlarlar sadece..ve bi sürü detayı olmakla birlike atmosferik olcak vs. işte..hp limiti yok yani..

Veyron'dan nası bazı kamyonlar daha güçlüyse bu da aynı mantık Ayberk..
tuhaf saçma mı geldi yoksa örnek..o zaman kendine dönüp bakman gerekiyo..

olm ne alaka sımdı veyron ne alaka F1 flan,burda konu cadde kullanımına elverıslı 9k cevıren b 106 yapmıslar onun muhabbetı var.En fazla bmw falan flan motoru 19k cevıryo flan demenın hc b mantıgı yok,cadde kullanımı varmı o motorun ? yok.o zaman burdakı 106 ıle de hc b alakası olamaz benım nazarımda

beyler f1 m 1 deıl konu ben sadece ılk defa bı 106 nın 9000 cevırdıgını gordum begendım koydum bunun ustune yorum yapın adamı uyuz etmeyın:)

herşey yolunda gider...ogün bu konunun sahibi sorumlusu sensin

olm ne alaka sımdı veyron ne alaka F1 flan,burda konu cadde kullanımına elverıslı 9k cevıren b 106 yapmıslar onun muhabbetı var.En fazla bmw falan flan motoru 19k cevıryo flan demenın hc b mantıgı yok,cadde kullanımı varmı o motorun ? yok.o zaman burdakı 106 ıle de hc b alakası olamaz benım nazarımda

bazı kamyonların Veyron'dan güçlü olduğunu dile gietirmenin ne gibi bi mantığı vardı Can. ??
biri kamyon biri Veyron.. ;) ;)

aynen kardesım ya sacma sapan yerlere cekıyolar.

beyler f1 m 1 deıl konu ben sadece ılk defa bı 106 nın 9000 cevırdıgını gordum begendım koydum bunun ustune yorum yapın adamı uyuz etmeyın:)

aynen bunun uzerınde durun lutfen bu konu kılıtlenmıcek artık.lutfen caddede kullanılan 106 varsa 9000 cevıren koyun gorelım ona gore yorum yapalım.

Bi japonlar bi Fransızlar Adın Almancılardan Japoncu ya çıkacak Ogün koy şuraya bi RS4 de gözümüz gönlümüz açılsın :)

Geri
Üst Alt