Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

82 MK1 Golfüm için 1.8 t komple motor - şanzıman wire harness arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında Pschiptuning tarafından paylaşıldı.

1. Pschiptuning

Pschiptuning SCW Üyesi

51
    15
    8
    Arkadaşlar çevresinde yada tanıdığında satılık 1.8 t komple motor - şanzıman kısaca aracın komple önü lazım.

1982 mk1 golfüme swaplıyacağım.

Saygılar

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Hadi bakalim uarim hayat gecerde bizimde gozumuz senlenir bi ara sahibindende 7000tl y satilil vardi ama ilani bulamadim

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    gümrükten bakalım tasişten vardı bi araba galiba kaportayıda verirsin hurdaya

4. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    yanlış hatırlıyorda olabilirim ama siyah cupra r sahibi tuğrul da vardı diye biliyorum.

5. Pschiptuning

Pschiptuning SCW Üyesi

51
    15
    8
    sormak lazım. Gümrükçüme sordum . Kendi ruhsat sahibi olduğunuz araç için yurt dışından da getirebilormuşsunuz. İyice bi araştırıcam . 8 aydır beklioz motor wallahi.

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Peki bu golf e kanunlara gore belli bi orandaki hacimi gecmek yasakmi ?? Yoksa serbestmi?? Disardan bi vr6 bulsan nasil olur barbaros ab??

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    çok acil değilse biraz mesai yapalım tasiş ihalelerini takip et barboros gidip alırız icap ederse ben baktım bi araba vardı a4 18 t linki bulamadım :mad:

8. Pschiptuning

Pschiptuning SCW Üyesi

51
    15
    8
    Abi bize a4 ve pasat olmuo - Dik motor büyük şanzıman onlar .. Bize düz motor lazım. A3 - leon 1.8 t - golf gti - s3 - tt felan lazım :eek:

9. Pschiptuning

Pschiptuning SCW Üyesi

51
    15
    8
    Benim golf zaten 2.0 motor standardı. vr6 yerine 1.8 t alıp big t yapıcam. herşeyim hazır :)

10. Pschiptuning

Pschiptuning SCW Üyesi

51
    15
    8
    acaba sattımı

Sayfayı Paylaş