Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8000k far/sis xenon far ile ilgili sıkıntım var ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkeze merbahalar ,

Şöyle bir sıkıntım var . Sabahları arabayı ilk çalıştırdıktan sonra arabada far arıza lambası yanıyor ve inip aşağıya baktığım zaman tek farın yanmadığını görüyor gün içerisinde bu düzeliyor fakat gözlemlediğim kadarıyla araba ısınmadan bu arızayı veriyor bunula ilgili olarak ne tavsiye edersiniz ????

cevap verecek gönüllüler aranıyor :) hasan abi yekta abi cezmi abi ?????

dostum bende aynı sorun oluyordu 2011 leon en sonunda bırı hıc yanmadı dursun ustanında tavsiyesiyle zenonları cıkarttım orjınal farlarımı kulanıyorum böle arızalar genelde piyasa malı ve alt kalıtedeki zenonlarda oluyo ve beyin arızası na yol acıyo .

büyük ihtimalle xenon beyinlerinden birinde sıkıntı var ondan dolayı öyle yapar bence dursun ustaya bir uğra gidene kadar açma xenonları soğukken bi deneyin....

anladım serhat abi ama oraya gidene kadar sıkıntı zaten çözülür zannediyorum araba ısındıktan sonra düzeliyor..Cemal usta nerde?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt