Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

80 TL ile 534 kilometre yol yaptım.. ( 1.4 TDI )

ortalama 150 kuruş yakmışsın bende zamanında aracı deneme amaçlı kullanıp 120-130 kuruş yaktığını bilirim :)

Çok güzel değer hemen ibiza olduğunu anladım bakmadan.. Bi arkadaşımda 6j var öğretmen abimiz burda oda senin gibi sabırlı 1 depo LPG ile 500 Km yol yapıyor çıldırtıyor beni :D

benim 1.4 referans ibizamda 100 tl ile 320 km yapıyor şehir içi:) leon 1.6 dan sonra bedava hissi uyandırdı bende.)

Şehir içi bende aşağı yukarı o kadar yapıyorum..

Şehir içi kullanımımda e5 falan olmuyor ama genelde :) ve 3.vitesi bile nadiren gördüğüm için 100 TL'lik yakıtla 300 küsür kilometre yapıyorum..

LPG' ilede gayet ekonomik olur hazır bu kadar indirim gelmişken lpgye :)

ekonomının dıbıne vurmussun :)

Merhaba arkadaşlar, konuyu biraz hortlatmış gibi oluyorum ama bende paylaşmak istedim seat ibiza 1.9 Tdi var bende de ve şehir içinde 50 TL lik yakıtla 200 km yol yapıyorum

Merhaba arkadaşlar, konuyu biraz hortlatmış gibi oluyorum ama bende paylaşmak istedim seat ibiza 1.9 Tdi var bende de ve şehir içinde 50 TL lik yakıtla 200 km yol yapıyorum

Şehir içinde bende öyle. Hatta 200ü göremediğim zaman bile oluyor :) Ama e-5'e bile çıkmıyorum bide yaptığım kilometrenin yarısı sert kullanım..

Şu sıralar iyi gibi ama şehir içi sert kullanımıma rağmen. 70 TL'lik mazotla 240 km. Ama motor ısınmıyor bile öyle bi tüketim yani :) hep kısa mesafe

bende 1.4 75bg stella ( benzin ) var 50 tl atıyorum 240 km gidiyorum uzun yolda 4 kişi oluyor araçta ortalama hız 90

http://goo.gl/maps/449Mz

bu yolu git gel yaptım en son..

Geri
Üst Alt