Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 şehit 9 yaralımız var

mekanları cennet olsun bizimde allah yardımcımız olsun kökünü kazımadan bu köpeklerın rahat yok bize.şu mübarek ramazanda allah nasıl bılıyosa oyle yapsın bu şerefsizleri :mad:

Allah şehitlerimize gani gani rahmet eylesin,bu soysz köpeklerin de bealarını versin.umarım boş yerler bombalanmıyordur.kandilmidir hangi inde barınıyorlarsa kökleri kazınır inşallah

Sabır taşması nasıl oluyor biri bana açıklayabilir mi? Biz PKK'ya 1000 şehit hakkı verdik sakın 1001 olmasın dedik yoksa sabrımız taşar..bu mu yani...helal olsun israile..1 askerini kaçırdılar bakın öldürmediler sadece kaçırdılar, israil ne yaptı, sabrı 1 askerde taştı...sonuç: ülkelerini başlarına yıktılar....

mekanları cennet olsun Allah ailelerine sevdiklerine sabır versin.. :(
ama bu genç insanlar ölmeye devam ettikçe neden bana sadece yerimizde sayıyoruz hissiyatı yaratıyo artık..boşa mı ölüyo bu insanlar. ??

Sabır taşması nasıl oluyor biri bana açıklayabilir mi? Biz PKK'ya 1000 şehit hakkı verdik sakın 1001 olmasın dedik yoksa sabrımız taşar..bu mu yani...helal olsun israile..1 askerini kaçırdılar bakın öldürmediler sadece kaçırdılar, israil ne yaptı, sabrı 1 askerde taştı...sonuç: ülkelerini başlarına yıktılar....

+1. !!

aslında yazılacak o kadar çok şey varkiii !..... ALLAH RAHMET EYLESİN ailelerine sabır versin:mad:

Geri
Üst Alt