Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 mbit hıza sahip olanlar download hızınız kaç ?

kaspersky internet security 2010 u pcden kaldirdim..avira antivirüsü kurdum allahım pc'im inanilmaz ötesi hizlandi..kaspersky içine ediyomuş haberim yokmuş...6.70 den aşağisini görmedim bugün rasgele saatlerde yaptiğim denemelerde...

pekı kurdugun vırus programında key falan ıstıyomu?

hayir tamamen free ogün..
4 senedir kaspersky kullaniyordum..keylerle falan uğraşiyodum ama kasperskyden vazgeçmiyordum.her zaman en güncel sürümünü kullaniyordum da bu son 2010 sürümü pc yi acayip kastırdı..
artık yeni bişeye geçeyim dedim araştirdim ve bunun yorumlari iyi diye avira antivire geçtim
üzerine system mechanic 8 programini yükleyip registryleri temizletip interneti optimize et dedim..inanılmaz hızlı bir pc 'im oldu.

volkan dediğin virüs programının indirme linki varmı? ücretsiz bir programsa paylaşımına sorun çıkmaz diye düşünüyorm ve banada acil lazm msn virüsü girmiş.

Yükseltme işlemi telefonla halledilebiliyormu ben şuan sınırsın kullanıyorum 8 mbite geçersem kotalımı olucak ne kadar fark vericem bilgilendirirseniz sevinirim...

Yükseltme işlemi telefonla halledilebiliyormu ben şuan sınırsın kullanıyorum 8 mbite geçersem kotalımı olucak ne kadar fark vericem bilgilendirirseniz sevinirim...

Doukan internet üzerinden tarife degisikligi yapabiliyosun Telefonla çok vakit aliyo 15-20 dakka telefon kulağında beklersin :)

volkanım cok sao walla bayadır usenıyodum ama senın gazınla hallettım ya bende bayadır karspesky kullanıyodum ama son haftalarda key sıkıntısı oldu.sıstem mekhanıc de yukledım onun amacı nedır tam olarak

Geri
Üst Alt