Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 mbit hıza sahip olanlar download hızınız kaç ?

abi ben niye 800 le indiremiyorum :)
8 mbit e geçtim ama şuan paramla rezil oldum gibi bir his var içimde. hiç 400kbit/s den daha hızlı indirme yapamadm. hatta onu bile bir kaç kez gördüm genelde 40 - 250 arası indirme yapıyor çıldırcam :(

(pcden kaynaklı değil biladerin laptopta da denedik olmuyor)

8 mbit e geçtim ama şuan paramla rezil oldum gibi bir his var içimde. hiç 400kbit/s den daha hızlı indirme yapamadm. hatta onu bile bir kaç kez gördüm genelde 40 - 250 arası indirme yapıyor çıldırcam :(

muhitte çok fazla DL yapan varsa onunla bile ilgili olabilir ya da merkeze uzaklık falan mahalledeki onlar bile etkiliyo..kablolar fiberoptik değil biliyosun Yunus'um..

Yunus Emre bulundugun bölgede 8 Mbit internet kullanılabiliyomu ? Telekomdan bu konuda bilgi aldın mı ?

Telekoma olan uzaklığınız direk bağlantı hızını etkiliyor arkadaşlar bilginiz olsun. Yiğit'in dediği gibi fiber optik kablo kullanmadığımızdan ne kadar uzak olursak o kadar bağlantı hızı düşüyor.

Telekoma olan uzaklığınız direk bağlantı hızını etkiliyor arkadaşlar bilginiz olsun. Yiğit'in dediği gibi fiber optik kablo kullanmadığımızdan ne kadar uzak olursak o kadar bağlantı hızı düşüyor.

Haklısın serbay abi ben 804 m uzaklıkta evim santrale ama eve gelen net max 7950 civarı oluyormus :D

886 ya 185 kb yazıyo ben her ay kotayı acıyorum 50 60 lira fatura geliyo acaba ondanmı yavas ?

kaspersky internet security 2010 u pcden kaldirdim..avira antivirüsü kurdum allahım pc'im inanilmaz ötesi hizlandi..kaspersky içine ediyomuş haberim yokmuş...6.70 den aşağisini görmedim bugün rasgele saatlerde yaptiğim denemelerde...

Geri
Üst Alt