Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 şehit 9 yaralımız var

şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim..çok acı ve sinir bozucu.:kizgin:

files.php?file=teror_lider_940690311.jpg
1988 yılında Turgut Özal'ın terörle mücadele konusunda: 'Bu devlet haince kan döken teröriste bedelini ödetecek güçtedir.Artık bıçak kemiğe dayandı' dedi.

files.php?file=teror_lider2_674877321.jpg

Bunu takip eden yıllarda Süleyman Demirel, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz, Bülent Ecevit ve son olarak Recep Tayyip Erdoğan'da terörle mücadele ile ilgili 'Artık bıçak kemiğe dayandı' sözleri ile terörle mücadeleye tepkilerini aynı şekilde gösterdiler.1988 yılından 2011 yılına kadar 6 Başbakan değişti fakat terörle mücadele konusunda 23 yıldır aynı sözler söyleniyor.

Asıl teröristler içimizde..

Ekli dosyalar

• files.php?file=teror_lider_940690311.jpg
    files.php?file=teror_lider_940690311.jpg
    27.8 KB · Görüntüleme: 2
  • files.php?file=teror_lider2_674877321.jpg
    files.php?file=teror_lider2_674877321.jpg
    26.9 KB · Görüntüleme: 1
çok merak ediyorum devletin başıdakilerin hiç mi içi sızlamıyo , hiçmi evladını yitiren ananın babanın kardeşin yerine kendini koymuyo..
birileri sözün bittiği yerdeyiz diyo ama yanılıyo , aslında sölenecek ve yapacak çok şey varda önce birilerinin uşağı olmaktan kurtulmak lazım

Sehitlerimize allahtan rahmet yaralilarimiza da acil sifalar dilerim

Uzman Çavuş Hakan Çil (Kahramanmaraş) --- 3 aylık evli
Uzman Çavuş Samet Kılıç (Ordu) --- 20 gün önce evlenmişti
Uzman Çavuş Samet Kılıç (Ordu) --- emekliliğine 9 ay vardı
Uzman Çavuş Nazır Elitok (Kırıkkale) --- 9 aylık bebeği vardı

şu anda hava harekatı başladı kandil ve zap da uçaklarla pkk hedeflerini bombalıyor -ntv-

Aziz şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Vatan sağolsun mekanlarını yüce Allah'ım cennet nasip eyler inşallah.

şu anda hava harekatı başladı kandil ve zap da uçaklarla pkk hedeflerini bombalıyor -ntv-
Her çatışma ve şehit haberlerinin arkasından hava harekatı başlıyor malesef ama bişey oldğu yok..Sadece göz boyama...12 şehit evladımız var..Ben 2-3 pkklı ölü ele geçirildi değil,onlarca yüzlerce leş görmek istiyorum leş..!!!

Geri
Üst Alt