Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 8" Ekranda Navigasyon ve Trafik Bilgisi Yok

brkebjk

Kayıtlı Üye
Merhaba , yeni Leon 2017 1.6 TDI sahibi olarak aranızda açtığım ilk konu yaşça çoğunuzdan küçüğüm heniz 19 'a yeni girdim sayılır , saygıda kusurum olursa şimdiden affola

2017 Model aracımda 8 inc ekran var ancak resimlerde gördüğüm navigasyon ve traffic seçeneği yok bu opsiyonelmidir ve sonradan eklenebilirmi , eklenebilirse ortalama maliyeti nedir tahminen . Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Aramıza hoşgeldin opsiyonel sonradan eklenebilir fakat biraz maliiyeti yüksek 4000₺ gibi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba , yeni Leon 2017 1.6 TDI sahibi olarak aranızda açtığım ilk konu yaşça çoğunuzdan küçüğüm heniz 19 'a yeni girdim sayılır , saygıda kusurum olursa şimdiden affola

2017 Model aracımda 8 inc ekran var ancak resimlerde gördüğüm navigasyon ve traffic seçeneği yok bu opsiyonelmidir ve sonradan eklenebilirmi , eklenebilirse ortalama maliyeti nedir tahminen . Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Aracı alırken istenmedi ise sonradan takmak zor en güncel fiyat 1000$ idi bir ay önce
Ben kullanıyorum aktif olarak yakın zamanda Seat media Control uygulamasını da aktif ettim çok iyi ve kullanışlı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Torpido İçinde Olan Beyin MIB2 İle Değişiyor, Navigasyon + Dahili Hafıza + Çift SD Kart Özelliği İle Geliyor. O Kadar Paraya Gerek Yok FULL Link Özelliğini Açtırın 1000 TL Gibi Ücrete, Apple Telefonunuz Varsa, Car Play, Android Varsa Mirror Link İle Herşeyi Telefondan Yapın.

onun yerine 1000 liraya full link açtırıp araç ekranına google maps aktarabilirsin, hem siri/google asistan da çalışıyor telefonuna göre, sesle mesaj gönderme, gelen mesajları sesli okuma en basit haliyle yapabileceklerin, ben akıllı evi arabadan kontrol noktasına kadar geldim, eve gelirken arabaya eve geldiğimi söylüyorum, ışıklar falan açılıyor evde kendiliğinden, ya da araç kullanırken aklıma birşey gelirse eve vardığımda o şeyi hatırlatmasını falan söyleyebiliyorum, normal navigasyon cihazlarının modası biraz geçti artık :D

Öğrenecek çok şey var vakit ayıramıyorum seat media control dediğin nedir abi tam olarak artısı nedir ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Seat media control birçok markanın kendine göre uygulaması araç ekranı ile telefon WiFi üzerinden bağlanıyor ve telefondan kablosuz kontrol etmeni sağlıyor
Genelde çok-pilot olarak durduğum zamanlarda çok daha fazla işime yarıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Cevaplar için çok teşekkür ederim bugun servise bakıma gideceğim full link aktivasyonunuda yapmayı düşünüyorum deneyimlerimi paylaşacagım keyifli forumlar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İstanbuldaysanız Servis Ölüsü 1600 TL İster, 0542 800 65 84 Durmuş Yada Dursun Olması Lazım Bu Vatandaş İle Görüş Yarı Fiyatına Açabiliyor + Gizli Özelliklerinide Açtırırsın Arabanın, Güle Güle Binersin.

Geri
Üst Alt