Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 8" Ekranda Navigasyon ve Trafik Bilgisi Yok

İstanbuldaysanız Servis Ölüsü 1600 TL İster, 0542 800 65 84 Durmuş Yada Dursun Olması Lazım Bu Vatandaş İle Görüş Yarı Fiyatına Açabiliyor + Gizli Özelliklerinide Açtırırsın Arabanın, Güle Güle Binersin.
Abi sen ciddimisin ? Peki garantiden çıkma gibi bir durum söz konusumu ve herhangi bi sıkıntı yaşatırmı bana sonuçta full link key ile aktif ediliyor yanlis bilmiyorsam ve bunu crack yaparsak illaki bi eksiği gidiği olur ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Servis ücreti ödemekten para kalmadı kartta Buhar Abinin verdiği numara ile iletişime geçtim 900 TL fiyat verdi şirinevlerde yeri ilk izin günümde yanındayım detaylı video ve inceleme ekliyeceğim foruma soruları kendimce cevaplamaya çalışacağım.

Hummm tamamdir birde aklinda bulunsun internette dursun kelescan diye biri var instagramda oda full link aciyor 1 kere sordum 600₺ dedi bana. Istersen bu danis :?
Bu arada sabirsizlikla bekliyoruz.l. Bende actrmayi planliyorum ama bi gormem lazim :)
Tesekkurler

Servis Şuan 1700 TL İstiyor. Bundan 2 Ay Önce Banada 600 TL Demişti, Ama Açtıramadım. Spoiler İle Yan Çıtalara Veririm O Parayı Daha Mantıklı :)
Şimdi istanbul sahrayıceditteki er ya servise sordum 1700 TL dedi orada muhabbetini çok sevdiğim birisiyle tanıştım servis sorumlusu dışarıda 600 TL ye açıyorlar sorun sıkıntı çıkarmı dedim içerisi kalabalık diye parmağıyla dur işareti yaptı aracın başında baş başa kalınca hiç affetme yaptır hiç birşey olmaz dedi ayrıca bu konunun başlığı olan navi ve trafic seçeneği full linki aktif edilince ana ekrana geliyormuş anlamadım gitti

Geri
Üst Alt