Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

78BB699 karabü(kün)yüsü

geçmiş olsun toprağım. sıkma canını araban güzel duruyor maaşallah. bir türlü denk gelemedik.

Geçmiş olsun inşallah ciddi anlamda bir hasar yoktur :(

araç güzelmiş maşallah :eek:key:
alır almazda nazarlığın olmuş :( olsun Allah daha kötüsünden korusun...

hayırlı olsun geçmiş olsun..seçkin kardeşim..
bende sana teşekkür ederim..

geçmiş olsun toprağım. sıkma canını araban güzel duruyor maaşallah. bir türlü denk gelemedik.

sağolasın mehmet hocam.napalım cana gelmesin dedik artık.denk gelmekle olmayacak bu bi gün çağdaş falan toplanalım ayarlayıpta.dün citycar da onur la senden de bahsettik.senin araba kırmızı toledo mu geçenhafta uzaktan gördüm bitane sanki arkasında sticker vardı.bu arada safranbolu autoking nasıl bi bilgin var mı arabayı orda yaptırsam diyorum

geçmiş olsun. hemen bi nazar boncuğu takın :)

bizim arabayada arkadan bi hanımefendi çarpıp arka tamponu düşürmüştü sağolsun :( daha kötüsü GOLF ü yıkattıktan sonra tarafta tamponun sanki kepçeyle * 5 paralel TIRNAK * kazınmış gibi olduğunu görmek :kizgin:

geçmiş olsun. hemen bi nazar boncuğu takın :)

bizim arabayada arkadan bi hanımefendi çarpıp arka tamponu düşürmüştü sağolsun :( daha kötüsü GOLF ü yıkattıktan sonra tarafta tamponun sanki kepçeyle * 5 paralel TIRNAK * kazınmış gibi olduğunu görmek :kizgin:

sağolasın tolga kardeş.sanada geçmiş olsun.yapacaz bi nazar duası.bu aralar site olarak bi sıkıntıdayız.hayırdır diyelim.

sağolasın mehmet hocam.napalım cana gelmesin dedik artık.denk gelmekle olmayacak bu bi gün çağdaş falan toplanalım ayarlayıpta.dün citycar da onur la senden de bahsettik.senin araba kırmızı toledo mu geçenhafta uzaktan gördüm bitane sanki arkasında sticker vardı.bu arada safranbolu autoking nasıl bi bilgin var mı arabayı orda yaptırsam diyorum
evet kırmızı toledo var. valiliğin orda dönerken kornaya bastım sana. :D safranbolu autoking te tanıdıklarım var. tembihleriz yaparlarken.

Geri
Üst Alt