Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

78 SK 888 video

abi şu erhanla konusalımda tjet bravoıle bı yuruyelım yaw bakalım nolcak?

dyno'da çıkan tekerlek gücünü merak ediyorum ben.. :)

maşallah o nasıl bi gürleme , sesini çok beğendim aracın.

valla sezgin inanırmısın benim ibizadan inince başka hiç bir araba zevk vermiyor bana. ne zaman impreza alabilecek duruma gelirsem o zaman satacam arabayı.:D:D

Abi,bu akşam meguiars da boya koruma yapılmış bi tane STI vardı böyle sarı jantlı mavi renkte..ne yanıyodu varya tam senlikti..:D

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

Abi nerde o günler :( Satılır benim okul bitene kadar.Yoksa bir dakika düşünmeden alacağım araba bu kadar net diyorum...

İsmail neyi alıyon kardeşim..:)Ben alıcam onu.Bincem üstüne vurcam kırbacı vurcam kırbacı..hahahha :D :D :D

Abi,bu akşam meguiars da boya koruma yapılmış bi tane STI vardı böyle sarı jantlı mavi renkte..ne yanıyodu varya tam senlikti..:D

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

İsmail neyi alıyon kardeşim..:)Ben alıcam onu.Bincem üstüne vurcam kırbacı vurcam kırbacı..hahahha :D :D :D

Mehmet abi ona kırbaç vuracak birisini değil, Sevgiyle bakıcak birisini arıyormuş :p

yeni intercoolerı takınca dynoya girecem arkadaşlar. o zaman kesin değerleri paylaşacam. bugün siparişi verdim 1 ay sonra gelecekmiş

Geri
Üst Alt