Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

75 TL'ye 5000 KM!!

şimdi gene aradım dayanamadım :) OBD KIT uyumluymuş benim araca, 1 günde teslim ediyorlar, motor garantisi için ekstra 170 tl alınıyormuş o zaman @bora55 beni kimse tutamaz :) sanırım kasko parasının bitmesini beklemiycem yaptırıcam :)

şimdi gene aradım dayanamadım :) OBD KIT uyumluymuş benim araca, 1 günde teslim ediyorlar, motor garantisi için ekstra 170 tl alınıyormuş o zaman @bora55 beni kimse tutamaz :) sanırım kasko parasının bitmesini beklemiycem yaptırıcam :)

UYumlu hocam uyumlu. bizim araçlara hemen hemen her marka uyumlu... Yeter ki usta iyi olsun.
Sen kafaya lovato'yu koymuşsun. Usta güzelse yaptır keyfine bak...
1700 lira 9 taksitte ısrarcı ol ama :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
UYumlu hocam uyumlu. bizim araçlara hemen hemen her marka uyumlu... Yeter ki usta iyi olsun.
Sen kafaya lovato'yu koymuşsun. Usta güzelse yaptır keyfine bak...
1700 lira 9 taksitte ısrarcı ol ama :D

1700 tl lpg kiti + 170 tl motor garanti ücreti 1870 / 9 yaparlar herhalde :)

1700 tl lpg kiti + 170 tl motor garanti ücreti 1870 / 9 yaparlar herhalde :)
1700'ün altında yok zaten hocam. En azından son sistem yok. Bir önce ki sıralı sistem kitleri mevcut 1500'e felan fiyat veriyorlar ama gene en güzeli son olandır.
Hayırlı olsun normal fiyat bence...

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
allah nasip ederse taktırayım en kısa sürede şu lpg kitini, o zaman izmire bi çaya gelirim :)

:) alayına giderim Allah sağlık verdikçe :)

Geri
Üst Alt