Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7" orta konsol ekran tavsiyeleriniz

ULU

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar;

Seat İbiza aracıma orta konsola monte 7" ekran taktıracağım, bu işe ayırdığım bütçe 700 TL, tavsiyelerinizi rica ediyorum.

c246_seat_ibiza.jpg

bu 2.100 tl civarında maalesef bütçemin çok üzerinde :)

Murat kardeşim... 700TL ile birçok cihaz bulabilirsin... ancak bence hiç o kadar para verme... düzgün bir tablet bul... cama monte et... hem arabanın orjinalliği bozulmamış olur hem de paranın çoğu cebinde kalır... :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Murat kardeşim... 700TL ile birçok cihaz bulabilirsin... ancak bence hiç o kadar para verme... düzgün bir tablet bul... cama monte et... hem arabanın orjinalliği bozulmamış olur hem de paranın çoğu cebinde kalır... :)

abi inan çok mantıklı iş dediğin :) birde müzik bağlantı ve navigasyon işini nasıl çözücez :) telefondan alacak o zaman wifi :) 10" ekran takarım o zaman :)

bluetooth veya aux ile müzik ve navigasyon halledilir, hatta bluetooth ile olursa direksiyon kontrolleri de çalışır parça değiştirmek veya ses açıp kısmak gibi şeyler için :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
bluetooth veya aux ile müzik ve navigasyon halledilir, hatta bluetooth ile olursa direksiyon kontrolleri de çalışır parça değiştirmek veya ses açıp kısmak gibi şeyler için :)

bluetooth ilr direksiyon kontrollerini nasıl yapacağım nereye ne takmam gerekecek :) 10 numara 5 yıldız iş yani :)

arabada bluetooth varsa hiçbir yere hiçbirşey takmanıza gerek yok, sadece araç ile senkronize edeceksiniz bitecek, parça değiştirme falan otomatik olarak çalışır, eğer araçta bluetooth yoksa bluetooth araç kiti alabilirsiniz, hatta ben eski aracımdan çıkanı satıyorum ilgilenirseniz.

abi inan çok mantıklı iş dediğin :) birde müzik bağlantı ve navigasyon işini nasıl çözücez :) telefondan alacak o zaman wifi :) 10" ekran takarım o zaman :)

Aracında aux girişi varsa tabletten iki ucu 3mm walkman çıkışına sahip yeterli uzunlukta bir kabloyu aracının aux una girip tabletten müziği başlatarak oynatıcıdanda aux u seçtiğinde çok kaliteli ses alabilirsin... mp3 player olarak JetAudio Basic kullanmanı tavsiye ederim... Google Playstore dan indirebilirsin... Ancak bu şekilde parça seçimini tablet üzerinden yapman gerekir... Eğer aracında ve tabletinde BT varsa o zaman kablo kalabalığı olmadan BT üzerinden mp3 lerini dinleyebilirsin... Gökberk in dediği gibi direksiyon kumandan da çalışır o zaman varsa... :)

ben yaklaşık 1 yıldır http://www.akakce.com/navigasyon-cihazi/en-ucuz-navitech-nx-212-f-2-din-6-2-fiyati,753836.html bunu kullanıyorum cok memnum 610 tl ye almıstım gerı gorus kamerası tv antenı vs vs hepsı pakete dahıl. Dıreksıyon kumandalarını baglayabılecegın şekılde yer bırakmıslar. en sevdıgım ozellıgı ıse aydınlatmasının kırmızı oluşu ;)

4lü flaşör düğmesi teyp altında kalıyor, bunu takınca 4 lü düğmesinin durumu ne oldu acaba?

Geri
Üst Alt