Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7" orta konsol ekran tavsiyeleriniz

yukarı yazmışsın pardon navitech, ben 4 lü düğmesi ortada onu iptal ediolar o yüzden taktırmadım, gerçe 4 lüyü vitesin orayada alabiliyormuşuz.

Bende taktirmak istiyorum fakat 4'luyu nasil alicaz vitesin oraya ne kadar tutar randuman verirmi 4luler

Arkadaşlar selamlar;

Seat İbiza aracıma orta konsola monte 7" ekran taktıracağım, bu işe ayırdığım bütçe 700 TL, tavsiyelerinizi rica ediyorum.

c246_seat_ibiza.jpg

bu 2.100 tl civarında maalesef bütçemin çok üzerinde :)

abim başka bir konuda yazmıştım sana hatırlarsan bunun aynısını tekrar satacağım diye. 2 haftaya elimde olur istersen ozaman tekrar konuşuruz 1350 olacak fiyatı wifi dongle tr harita (8gb kart) ipod desteğiyle birlikte olacak. bu arada bunlar 7 inç değil 6.5 haberin olsun.ibizaya bunlar haricinde özel teyp yok 6.2 double din ler var onlarda emanet duruyor

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
arabada bluetooth varsa hiçbir yere hiçbirşey takmanıza gerek yok, sadece araç ile senkronize edeceksiniz bitecek, parça değiştirme falan otomatik olarak çalışır, eğer araçta bluetooth yoksa bluetooth araç kiti alabilirsiniz, hatta ben eski aracımdan çıkanı satıyorum ilgilenirseniz.

Merhaba,

Bu araç bluetooth kiti nasıl birşey? Bir link, resim veya döküman varmı inceleyebileceğimiz?

parrot mki 9200 dü benimki ama sattım, araç kiti çok fazla mevcut piyasada araştırabilirsiniz.

Geri
Üst Alt