Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 İleri DSG görüşlerim....

bende onu dicektim zaten..olur böyle şeyler yani can sıkıcı tabiki ama araban cidden çok güzel,böyle şeyler seni soğutmasın

Tabi sinirlenince oluyo sağuma falan ama içine binip kullanınca herseyi unutuyorum geçiyor zaten garantisi oldugundan rahatım aslına bakarsan Aybarsım :) Sağol düşüncen için :)

valla benim de duydugun tek sorun bu ses sorunu. o da sorun değilmiş öyle çalışıyomuş o vites =) bence 2sn'de vites değişmesinden iidir safa boşver azcık sesli çalışsın camlar kapalı gezersin, camı açarsan da koy bi cd keyfine bak ya.

mis gibi araba habure bi tarafından bi kötü yanını bulmak istiyomuşsun gibime geldi.

edit:bir de o ses o kadar aşırı bir ses değil ki ben hep biniyorum golf6 tsi dsgye ama arabada tek kişiysem ve müzik dinlemiyosam o zaman anca duyuyorum camlar açıksa.

valla benim de duydugun tek sorun bu ses sorunu. o da sorun değilmiş öyle çalışıyomuş o vites =) bence 2sn'de vites değişmesinden iidir safa boşver azcık sesli çalışsın camlar kapalı gezersin açarsan da koy bi cd keyfine bak ya.

mis gibi araba habure bi tarafından bi kötü yanını bulmak istiyomuşsun gibime geldi.

Yok kardeşim yaa öyle kötü yanlarını bulma gibi niyetim yok zaten en büyük kötü yanı şanzımanı. Ses konusundada evt herkes normal sesi diyo ama senin altında olsa sen dinlesen sesi kesinlikle rahatsız eder seni ve diken üstünde olup bırak müzik acmayı sesi kısıp sesi dinlemeye baslarsın acaba ses cogaldımı nezaman arıza vercek vs diye.... Emin ol...

valla sen de haklısın insan sıfır araba alınca 20.000tl de olsa 200.000tl de olsa kusursuz olsun istiyo ama boşver zamanla alışıyosun, benim de arabanın içinden enteresan sesler geliyo mesela benim çarem de cd çalar :D ben önemli bir şey oldugunu sanmıyorm boşver takma kafanı. 180hp araba yapmış adamlar vitesini de ona göre koymuşlardır heralde.

valla sen de haklısın insan sıfır araba alınca 20.000tl de olsa 200.000tl de olsa kusursuz olsun istiyo ama boşver zamanla alışıyosun, benim de arabanın içinden enteresan sesler geliyo mesela benim çarem de cd çalar :D ben önemli bir şey oldugunu sanmıyorm boşver takma kafanı. 180hp araba yapmış adamlar vitesini de ona göre koymuşlardır heralde.

Aynen öyle. Zaten garanti oldgundan fazla takmıyorum...

Geri
Üst Alt