Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 İleri DSG görüşlerim....

Başka hangi Cupra'da DSG varda Cupra'ların genel sorunu DSG olsun...

Yenı cıkanlar ıcın demıstım demekkı adamlar ıyı oturtamadılar sıstemı butun vw gruplarına

Yenı cıkanlar ıcın demıstım demekkı adamlar ıyı oturtamadılar sıstemı butun vw gruplarına
Bunu senelerdir herkez söylüyo zaten. Başka evrende yaşamıyo kimse. Defalarca yazdım bende burada DSG'nin rezalet bi şanzıman olduğunu ve herkez yok öyle bişey dedi.
Safa'da 1. kişi olarak olayı yaşamış araştırmış. Bundan sonra bişey bilmeden sorunsuz yazmaz işte kimse..

Dsg iyi bi şanzuman ama henüz sorunlu valla Allah kolaylık versin tespit yapıldıysa ve onarmıyolarsa mahkemeye dava aç derim.

bunlar birazda şans işi geçmiş olsun sefa bizimde şirket arabalarımızdan biri caddy dsg 6 ileri araç 2008 model 1000.000'i devirdi bol bol maden ocağına gidip gelen bi araça olmasına rağmen henüz hiç bi sorun yok.

Dsg iyi bi şanzuman ama henüz sorunlu valla Allah kolaylık versin tespit yapıldıysa ve onarmıyolarsa mahkemeye dava aç derim.
Mahkemeye dava etmek için oncelikle aracın şanzımanının görevini yerine getirmiyo olması gerekirki bu yok fakat ilerde olur gibime geliyo. Eger olursa her turlu hukuki yollara gidilir illaki..

bunlar birazda şans işi geçmiş olsun sefa bizimde şirket arabalarımızdan biri caddy dsg 6 ileri araç 2008 model 1000.000'i devirdi bol bol maden ocağına gidip gelen bi araça olmasına rağmen henüz hiç bi sorun yok.
Acaba o Caddy'deki DSG ıslak tip DSG olabilir mi?

6 İlerilerde zaten sorun cok nadir oluyor Melihcim Teşekkür ederim :)

Acaba o Caddy'deki DSG ıslak tip DSG olabilir mi?

ıslak yada kuru tip oldğunu bilmiyorum iddaa da etmiyorum sadece bizim sürekli bozuk yollarda kullanılmasına rağmen 100.000 de henüz bi sıkıntı yaşamadığımızı bu tip şeylerin birazda şans olduğundan bahsediyorum

Geri
Üst Alt