Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Eylül KAYSERİ SCW 3. yıl kutlaması

Kazım akşama ben yokum maalesef bildiğin üzere meniner için mersine geçiyorum ekmek parası ne yapalım kişi sayısı az ama mersin dönüşü mutlaka herkesin geleceği bir çingen tavuğu organizasyonu olacak b u arada siteye girmeyenlerinde buluşmada hatırları sayılacak...

inşş abii bekleriz her zaman bugun gidelimde temiz havada alıştırma yaptırayım mangalcılara :D

Neyse ben Kasımda yine geleceğim,sucukları alıp hacılara cıkalım tekrar:)
Abicim bu sefer sabahtan gece en erken 12 ye kadar takılacaz ona göre ayarla kendini düğün dernek olmasın :D

Dün ki bulusmamız cok güzeldi muhabbet gırgır şamata mangalda sucuklar masada kola cerez ve soguk bi ortamda ısınmaya calısan gençler puhaha
Gelen herkezin ayaklarına sağlık vakit ayırıp geldiginiz icin çok sağolun ...
Her zamanki gibi Kazım abimin misafir pervelligi on numara Kayseri seni seviyor kazım Baba :)
ayrıca Kayseriden niye katılım olmuyor gönül istiyorki 50 60 kişi toplanalım eglenelim ama olmuyor işte ... Kemik kadro bize yetiyor gibi Kazım Baba+ Vahdi+uquR+Sinan bu 4 isim her organizasyona katılma nezaketini gösteriyor demi :D
Bu arada Kazım abi o akrepleri getirmiyeydi iyidi puhaha
SCW nin 3 yılı Kutlu olsun Nice senelere aynı çatı aldında ....

inş daha güzel olacak zamanla herşeyy tşkler kayserili üşüyen gençler sizleri kampa alacak artık üsümeyeceksiniz kış günü atletle gezeceksinizz:D

Abi gelin gelin Bekliyoruz :)
Kazım Baba fotolar nirde gadasını aldıgım :D

Geri
Üst Alt