Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Eylül 2012 SCW 3.yıl kutlaması ..

Barış ile biz geliriz

1. Gökhan-Şengül-fıstık (Levrek 2 )
  2. Cezmi abi-Filiz Abla-Can (levrek 3)
  3. Barış-Selda-sinan ve yeni FR :) ( karışık ızgara 3)
  4. Deniz-Burcu
  5. Gökhan
  6. Mertkan - Barış(Levrek 1 , karışık ızgara 1)
  7. Mustafa-Dilek (levrek-1 karışık ızgara-1)
  8. çağlar tuba şimal

4. Deniz-Burcu
  5. Gökhan
  8. çağlar tuba şimal

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

4. Deniz-Burcu
  5. Gökhan
  8. çağlar tuba şimal

ayın 7'si için gelicez dedik ama cumartesi,pazar barış ile benim sınavlarımız varmış.Yeni bilgi sahibi olduk.Kusura bakmayın fakat biz gelemiyeceğiz.Bundan sonraki organizasyonda telafi ederiz:(

Yine bir organizasyon ve ben yine yollardayim...Gelmeyi cok istememe rağmen nasip olmadı yine..yarın izmire dogru yolda olacağım...Aranızda olamamaktan dolayı icim icimi yiyor ama nasip degil demek ki..özellikle son güne kadar bekledim bir degisiklik olursa diye ama malesef...

Gecikmeli de olsa sizleri tanimaktan ve 3 yılında scw ailesinin bir ferdi olmaktan inanın cok mutluyum...Herkesin yıldönümünü kutluyor,iyi eğlenceler diliyorum...

Nice senelere, ben gelemeyeceğim ama lütfen dönüş yolunda tüm arkadaşlar evlerine dikkatli gitsin!

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Nice senelere, ben gelemeyeceğim ama lütfen dönüş yolunda tüm arkadaşlar evlerine dikkatli gitsin!

Bişey dicem beni açmı bırakcanız orda benim ismimin yanında niye bişiler yazmıo ızgara vs :D ula barışşş senin işindir bu

Geri
Üst Alt