Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Eylül 2012 SCW 3.yıl kutlaması ..

listeye adımı yazmadım malum takdiri ilahi başımıza hiiiç beklemediğimiz bir şey geldi cuma da haftası oluyor taziye falan derken ama ufak ta olsa yarım saat bir saat sıkıştırmayı planlıyorum o yüzden net birşey diyemiyorum kısmet bakalım

BİRŞEY DEMEK İSTEMİYORUM AMA İÇİMDE İÇİMİ YİYO AÇIKCASI HERKES BURDAN ALIR HERKES BURDAN SATAR AMA KİMSE BURADAKİ DOSTLUĞA ARKADAŞLIĞA SAYGI GÖSTEREREK SAYESİNDE KENDİSİNE BİRŞEYLER KATAN BİR TOPLULUK OLAN BU SİTENİN EMEĞİNE SİZE BU İMKANI SAĞLAYAN İNSANLARIN EMEĞİNE VE ONLAR İÇİN COK SEY OLAN BU SİTENİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNE BIRAK GELMEYİ BİR BAHANEYLE BİLE TEK KELİME YAZMAYI AKLINDAN GEÇİRMEZ...BU KIRİTERİN İÇİNDE İSTANBULDA GÖREVLİ MAVİ NİCLİ BAZEN ORTAYA CIKAN ARKADAŞLARDA ÜSTLERİNE ALINABİLİRLER SADECE YAZIKLAR OLSUN DİYORUM...:eek:key::mad:

insanların bukadar duyarsız kalmaları benide incitiyor kırıyor üzüyor herkarşılaşmada organızasyon yokmu diye soran sevgili üyelerimiz işte organizasyon hadi toparlanın bakalım

konu harici burayı kirletecek yazı yazma erkan.gerekirse başka forumlarda dolaş veya sıkıntın varsa başka konu aç fakat bu sayfada hayır.

1. Gökhan-Şengül-fıstık (Levrek 2 )
  2. Cezmi abi-Filiz Abla-Can (levrek 3)
  3. Barış-Selda-sinan ve yeni FR :) ( karışık ızgara 3)
  4. Deniz-Burcu
  5. Gökhan
  6. ?

Geri
Üst Alt