Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Ekim Kilyos mangal ve paintball organizasyonu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@memox 2 kişi gelicen de maliyetmi çıkartıyorsun kardeşim :eek:key:

Evet abi :) Valla hiç kaçmıyor senden :D
benim gelip gelememe durumum cuma günü belli olacak. Gelemezsem kusuruma bakılmasın. Malum işyerimde nezaman ne olacağını ben belirleyemiyorum :(:(

güncel:)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

güncel:)

bu olay güncel mi? Organizasyona 2 gün kalmış ama hiç bir liste yok, yazan kimse de yok. Acaba iptal mi oldu ya da kimse gelmiyor mu?

Mehmet, Abant buluşmasında aslında konusu konuşuldu ama bilmiyorum. Gidecek arkadaşlara şimdiden bol bol eğlenceler diliyorum.

Bu konu iptal mi ? Niye kimseden ses çıkmıyor?

Neyse kimseden son güne kadar ses çıkmadığına göre iptal oldu heralde

Sanırım Bu Hafta Cezmi Babanın Off-Road Organizasyonu Sebebiyle gelemiyecek olması ve Sitedeki Büyüklerin herhangi bi organizasyona el atmadıgında; bizlerin de kendi başımıza böyle tertipler düzenlemeyi ögrenemedigimizden; zannımca ve maalesef.. Kilyos mangal tertibi, Önümüzdeki günlere kaldı...:(

6-7 ekim off-road yarışları olduğundan organizasyon birkaç hafta sonraya ertelenmiştir abantta söylenmişti ama duyrulmamış yeni tarih ilerleyen günlerde belli olucaktır isim listesini o zaman alıcaz gelmek isteyen arkadaşlar cezmi abiyle iletişime geçip bugünden kamp alanına gelebilirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt