Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Aralık'ta buluşuyoruz SCW

Özledim valla şole 20 araba dizilip yola gitmeyi hadi bakalım heycanla beklemedeyiz :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Hayırlı yolculuklar şimdiden :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir ihtimal bizde gelebiliriz arkadaşlar bu tür organizasyonları kaçırmak istemem fakat bizim ufaklığın salı günü muayenesi var doktorundan onay çıkarsa ben - eşim ve yeni üyemiz ile katılabilirim.

Bir ihtimal bizde gelebiliriz arkadaşlar bu tür organizasyonları kaçırmak istemem fakat bizim ufaklığın salı günü muayenesi var doktorundan onay çıkarsa ben - eşim ve yeni üyemiz ile katılabilirim.

yok artık daha neler oturun oturduğunuz yerde,3 günlük çocukla:)

Scw hastaliği işte abi ibo daha çok gelirsiniz üşütmeyin bebişi yollarda

Evet geri sayım başladı bir hafta kaldı ve artık net listeyi görelim.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Sevgili arkadaşlar ve abiler,

Bugün listemizi güncelleyip tam bir liste çıkartalım, ben de otele gidip konaklama, oda ayarlarını yapabileyim. Son 5 günümüz kaldı.

01 Deniz & Tuğba
02 filiz & cezmi & can
03
Yeşim & Levent
04
İlkim & Kadir
05 Mertkan
06 Kaptan&dile&fıstıklar+1
07 YEKTA&Dilek veee AREL tabiikide
08 Patron

09 Neslihan&annem&eren&ali..
10 Gökhan+ şengül+Kardeşim ve Eşi + 2
11 bilo+selma
12 Kwanch + 3
13 Mehmet semra + 2 Artı 1 eklene bilir.
14 Absolut&Selda

liste bu mudur?

günü birlik gelicek arkadaşlarda isimlerini yazarlarsa org.düzenlemesi adına Deniz arkadaşımıza yardımcı olacağız.

Geri
Üst Alt