Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Aralık'ta buluşuyoruz SCW

kfy

Administrator
Sevgili SCW AİLESİ,

Uzun zamandır yapmak istediğimiz organizasyonlardan bir tanesi daha hayata geçiriyoruz ve siz değerli dostlarımızı düzenleyeceğimiz organizasyonumuza heyecanla bekliyoruz. Organizasyon ayrıntıları aşağıda açıklanmıştır. Kalabalık ve Keyifli bir organizasyon olması dileklerimizle...

7 Aralık 2013 Cumartesi Günü Bolu Panoroma Hotel'de buluşacağız. Ortak bir noktada ve doğa harikası bir yer olduğu için Bolu'yu tercih ettik.

Otel Konaklama ücretimiz kişi başı 100 liradır. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı fiyata dahildir. Cumartesi günü her tarz çalan, canlı müzik yapan bir orkestra eşliğinde eğleneceğiz. Bunun yanında doğa yürüyüşleri, Gölcük ve Abant Gölü Gezileri de düzenleyebiliriz. Pazar günü herkesçe uygun bir saatte geri döneceğiz. Günübirlik katılmak isteyen çevre illerdeki dostlarımızı da bekliyoruz. Cumartesi ya da Pazar günü için günübirlik bize katılabilirsiniz.

Web Sitesi: Bolu Panorama Otel - Tel:0374 262 8988 |BOLU|

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/PanoramaOtel

Harita: https://maps.google.com/maps/ms?msid...c83de3550e130c

Gölcük Gölü: Gölcük Fotoğraflar

Not: 2 kişilik bir oda çekilişle bir üyemize hediye edilecektir,talihli,isim listesi sona erdikten sonra belirlenecek olup toplamda tahmini 40 kişi ile sınırlıdır.(yönetim çekilişe katılamaz)

Cumartesi Günü Gezeceğiz: Gölcük

Pazar Sabahı Doğa Yürüyüşü: Amcabey Gölü

**
*

Katılım Listesi:

01 Deniz & Tuğba

01 Deniz & Tuğba
02 filiz & cezmi & can

01 Deniz & Tuğba
02 filiz & cezmi & can
03
Yeşim & Levent
04
İlkim & Kadir
05 Mertkan
06 ??

Cezmi abi böyle büyük bir organizasyonu çok istiyordum fakat tarihi benim için çok kötü bir zamana denk geldi :( Malum benim durumu biliyorsunuz o tarihlerde maalesef evden çıkamayacağım..

kaptan&dilek&kizlar ve kardesim
hobareeeyyy

Geri
Üst Alt