Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6l ön cam temizliği

arkadaslar bır polish makinesi bulun sonaxta cam polıshı var deneyın.Kaskonun odediği cam yerli olan orjınal camı ödemiyor.

eyer yetkili servisle sizin kaskonuzun anlasması varsa ki olmasada olur siz ilk başta parasını verirsiniz sonra kasko firması sizin hesabınıza yatırır.orjinal camı taktırmak ve karşılamak zorundadır .karşılamaz diye birşey kesinlikle olamaz.

eyer yetkili servisle sizin kaskonuzun anlasması varsa ki olmasada olur siz ilk başta parasını verirsiniz sonra kasko firması sizin hesabınıza yatırır.orjinal camı taktırmak ve karşılamak zorundadır .karşılamaz diye birşey kesinlikle olamaz.

Yılda bir defa bedava cam veriyor.Bunuda servislerin vw nin şişirdiği fiyatları ödeyecegini düşünmüyorsundur.Ön cam nerden baksa 400 tl civarı ve dediğim gibi yerli cam ödüyorlar.Siz parasını verirsiniz kasko hesabına yatırır olayıolmuyor.,
Keşke senin bahsettiğin kadar basit olsa..........

Yılda bir defa bedava cam veriyor.Bunuda servislerin vw nin şişirdiği fiyatları ödeyecegini düşünmüyorsundur.Ön cam nerden baksa 400 tl civarı ve dediğim gibi yerli cam ödüyorlar.Siz parasını verirsiniz kasko hesabına yatırır olayıolmuyor.,
Keşke senin bahsettiğin kadar basit olsa..........
arkadaşımın aracta aynı şeyi yaptık onun için bu kadar kesin konustum .

Serviste orjinal olmayan parça takılırmı ya? :) saçma dedğil mi?... mesela izmitteki servisin anadolu kaskoyla anlaşması yoktu ben o nedenle kayadibine sormuştum izmitte cam değiştirmek için farklı bir firmaya gitmek gerekiyordu... orda orjinal takmıcakları için müsait zaman bekliyorum...

Arkadaşlar kendınızı kandırmayın.Olayı yapmadan once kaskonuzla konusun hayal kırıklıgı yasamayın.Vw lerin ön camı 400 tl cıvarında kaskoya 1200 tl para verıyorsun mantıklı gelıyor mu?Aradaki fiyat farkını karsılarsanız orjınal camı taktırabılıyorsunuz.

arkadaşımın aracta aynı şeyi yaptık onun için bu kadar kesin konustum .

Bedava hakkını kullanmayıp on camı hasar olarak beyan edersen orjinal cam takılıyor.Onun harıcınde bedava hakkında kesınlıkle orjınal cam takılmıyor.Bosyere kendınızı kandırmayın.

Geri
Üst Alt