Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6L Cordoba-İbiza tüm uyarı ışıkları

görkem kardeşim anladığım kadarı ile sen bu araba ile ilgili bilgileri içmişin çok güzel
peki kardeşim bizim bu araba ile önceki versiyonlarında kıyaslarsan bizimkini öne iten bir değişiklik varmı

Kafama takıldı bir soru da benden,
Kemer ikaz uyarı ışığı ve kapı açık uyarı ışığı yok mu bizim 6L ibiza/cordobalarda ?

ya da var da benim bir elektrikçiye gitmem mi gerekiyor :)

gece sürüşü far açıkken far açık lambası yanmıor sadece uzun yakıldığında mavi lamba yanıor..sorun varmıdır ki?

3,9,10,13,14 nolu ışıklar yanıyor bende giderken. abs beyni bozuldu arabanın :mad:
abs beynine giden soketi çıkar güzel bir kontak spreyle temizle yerine tak dene yağlı olanından olsun tekrar takıp dene düzelme ihtimali yok değil şansın yarı yarıya ;)

ya birde arkadaşlar ben bu forumda yeniyimde iletilierime yazılan cevapları nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim .. saygılar .

serviste bilgisayara bağlandığında abs beyni bozulmuş dediler. ankaraya gittik tamir için hafta sonu ama düzgün ilgilenmedikleri için yetiştiremediler. pazartesiye kalır diyince yaptıramadan geri döndüm. bir daha gittiğimde bakacaz artık. bugün mesela herşey normale döndü ama tekrar yanacak eminim.

Bana gore birtane kontak sprey al butun fisleri kontrol et elden gecir derim temmasizlik var

Cepten gonderdi beyaw :)

Geri
Üst Alt