Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6l ön cam temizliği

mht83

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Aracımın eski sahibi cam kuruylen silecekleri baya bi açılştırmış zannedersem. Gündüz normalde sorun yaratmıyor ama karsıda ışık vurduğunda yada akşamları far ışığı geldiğinde tam gözümün önünde silecek çizikleri duruyor. Gözün takılıyor uyuz oldum.:mad: Camı değiştirmeden bu çizikleri gidermenin daha ucuz ve kalıcı bir yolu varmı? yoksa bir taş atıp camı kırıp kaskodan yıllık cam hakkımımı kullanim ?

Teşekküler.

ineternette çicik gidermekle ilgili şeyler vardı ama ücret alacaklardır

aynı sorun bende de var ne yaptıysam geçmedi belki çok iyi ürünler vardır ama onlarda pahalı olur
senı çok rahatsız ediyorsa kaskodan hakkını kullan bence neticede cam değiştirmek primi etkilemıyor

Kardesim yillik cam hakkin 1 ise degistirme sene sonuna kadar degistirirsin 1 ay vs sonra camin tekrar kirildigini farzet nasil yapacaksin

cam ıcın polıshler var.Onlarla b ır nebze sıkıntınız cozulur.

al benden de okadar benim 20 gün önce aldığım cordobamın camı da aynı durumda. 1 hafta içinde bir uygulama yapacağız. cama da cam cilası türü ürünler uygulanacak eğer bi gelişme olursa haber veririm size. bende kaskodan değişim için şu anda tam 11 ay beklemeliyim kanaatimce. cam değiştirdikten sonra tekrar taş vurması vs gibi bi durum olursa, iyi olmaz..

Arkadaşlar yorumlarını için çok teşekkürler. coccinea uygulamanın sonuçlarını bekliyorum. İnş başarılı olur.

Mehmet benim camda da var birkaç yerde ufak tefek, cam cilaları var onlar bir nebze çözüm olabilir ama özellikle bu camda ki çatlak çizik vs tamir edip parlatan yerler de var.. Benim camda bir kaç yerinde taş izi var şu lastikleri bir alayım sonra ona bakacağım bende..

Kayadibinde bu konuyu sormuştum ben camı kırmana gerek yok :) onlara söylediğinde onlar zaten değiştiriyormuş... aynı sıkıntı bende de var bende müsait bi zaman bekliyorum...

Geri
Üst Alt