Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6k beeza

Maşallah Allah kaza bela vermesin çok diri ve bakımlı:eek:key:

xx

Aşırı mükemmel bi araç gördüğüm en temiz cupra 2 diyebilirim kazasız belasız :)

Geçenlerde, ukku ile güzel bir bakım ve birkaç upgrade yaptık... Uzun zamandır ilgilenemiyordum araç ile.

75-90 Gulf şanızman yağı
05-40 tam sentetik Repsol motor yağı
Benzin ve yağ filtresi değişti, bujileri yeniledik
Oem salıncak takozlarını poliüretan salıncak takozları ile değiştirdik
Bu vesile ile rot başlarınıda yenilemiş olduk.

29122011440.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos...637452025802_193101629_39238491_2479401_n.jpg

Fotoğraf makinasına pil alayımda 1-2 yeni fotosunu çekeyim aracın, gerçi değişen birşey yok dışta ama olsun...

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Hayırlı olsun Şafak güzel bir bakım olmuş şu poliüretan salıncak burçlarından bi ben alamadım ya :)

Yıkandı temizlendi...

Son alçak fotoğrafları bunlar olacak herhalde, bu kite yavaş yavaş veda edip, oem yayları oem amortisörleri takmanın vakti geldi.

dscf0709z.jpg

dscf0731d.jpg

dscf0706s.jpg

dscf0719o.jpg

dscf0724k.jpg

Zaten çok güzeldi, daha da rijit daha da güzel oldu. Kendi arabam gibi sevdiğim bi araba :)
Maşallah, Allah nazarlardan saklasın.
Binip bir tur atmadan neler yaşatabileceğini hiç ama hiç tahmin edemeyeceğiniz bişey :)

En temiz cupra lardan biri surdan anlamajta yeterli bu yastaki arabanin koltuk derilrinde deforme bile yok kaldiki 4-5 yillik deri koktuk araclarda ne hale gelenker var...

Geri
Üst Alt