Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6J Ibiza Teknik Özellikleri

hill horder sistemi referance modellerinde yokmu ? 2014 model?
2014 'ün ikinci yarısında üretilen araçlarda hill holder, esp ve lastik basınç uyarısı standard. ilk yarıda üretilenlerin style'ında bile opsiyonel.

vay arkadaş :D bende diyorum bu işte terslik var :)

Hill Horder ne demek :D birde benim araçta yorgunluk tespit bişeyi varmis o nerde ve nasıl anliyor 1.2 tsi 2015

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hill horder, yokuş kalkış destek sistemi desenize arkadaşlar şuna merak ettim araştırdım valla :) :)

Hill Horder ne demek :D birde benim araçta yorgunluk tespit bişeyi varmis o nerde ve nasıl anliyor 1.2 tsi 2015

Yorgunluk tespit dediği uzun mesafeli yolculuklarda her 4 saatte bir gösterge panelinde kahve fincanı çıkıyor ve emniyet kemeri sinyali gibi yanıp sönüyor.Çek bir yere uyu dinlen demek istiyor.Olay bu :)

Yorgunluk tespit dediği uzun mesafeli yolculuklarda her 4 saatte bir gösterge panelinde kahve fincanı çıkıyor ve emniyet kemeri sinyali gibi yanıp sönüyor.Çek bir yere uyu dinlen demek istiyor.Olay bu :)
Nereden tespit ediyor bilmem ama yorgunluk tespit edildi diyor. Gözün aşağı bakınca ya da kapanınca çıkıyor..

Geri
Üst Alt