• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

6J ibiza için leaving coming home fonksiyonu

goku

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.

AliExpress üzerinden sipariş geçtiğim coming leaving home fonksiyonlu vw polo otomatik far anahtarı tarafıma ulaştı..
Vakit kaybetmeden hemen montajını yaptım:)

2014 Ibiza reference'a uyguladım..

Aracımda far anahtarı ve çerçevesi tümleşik olduğu icin polo anahtarı ile orjinal çerçeve birbirine uymadı... Bu nedenle delme biçme yapmak zorunda kaldım... 2016 ve 2017 ibizalarda delme bicme yapmadan direk takılabiliyor bilginize.

Orjinal çerçeve ile polo anahtarını birbirine sabitlemek için bakır tel ve sıcak silikon kullandım...

Gayet sağlam oldu fakat anahtar, çerçevenin hafif altında kaldı.. orjinal gibi aynı hizada olmadı.. birde çerçeve logoları haliyle eksik oldu.. bu durumların kullanıma herhangi bir negatif etkisi yok...

Tüm montaj işlemleri bitince ürünü test ettim ve olumlu sonuç aldım.. otomatik far, coming Home ve leaving Home çalıştı:)
Bu uygulamadan çok keyif aldım:)
Şiddetle tavsiye ederim.

Düşünen arkadaşlar için ürün linki;

BODENLA Otomatik Işık Sensörü Far Anahtarı Ev Leaving Coming Home Fonksiyonu Ile VW Polo Golf 4 Jetta MK4 Için
http://s.aliexpress.com/euEJbANz?fromSns=

Uygulama videosu; (sensörü karanlıkta bırakarak çalıştırdım)

//cloud.tapatalk.com/s/5b03dd20acc1a/VID-20180521-WA0115.mp4

Görseller;

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anka59

Kayıtlı Üye
10 numara 5 yıldız olmuş maşallah diyelim güle güle kullan :)

bora55

Kayıtlı Üye
Süper konu... Dolar düştüğünde denemek isteyenler için faydalı olacaktır. Eline sağlık kazasız belasız.

Burcseat

Kayıtlı Üye
yapmak istiyorum ama kesme biçme korkutucu:) bide son olarak diyelim yaptık anahtar yine basılıp mı sokuluyo yoksa artık o anahtarı yuvadan sokmek için baska seylermi kullanmamız gerekiyor

Üst Alt