Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

6j ibiza arka hoparlor tesisatı varmı

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında huzeyir tarafından paylaşıldı.

1. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    arkadaşlar 6j ibiza nın sesi çok iyi ama arka kapılarda hoparlör olsa dahada iyi ses çıkartıcağını düşünüyorum
    araç elegence kapı lara kadar tesisat çekilimidir. Çekili değilse bence çekilmesi inkansız çünkü kapı ile araç arasındaki bağlantı scart gibi soketle yapılmış kablo geçişi sağlanamaz diye düşünüyorum.
    arka kapılara orj hoparlorleri kullanıcam

bidee elimde alpine sbe-12br bas ve sierra t90 anfi var bu anfi bu bası çalıştırırmı
    bildiğim kadarıyla orj teyp in arkasında rca kablo bağlantısı yok bunun için nasıl bi montaj uyguluyolar
    tavsiye edebileceğiniz seat ı tanıyan bi montaj ustası varmı{çok pahalıda olmasın :)}

2. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    bu kasayı bilmiyorum da bende tek kapısı var.. arkada kolon var ama beş para etmez.. bende değiştiricem inş.. senin araçtan var benim tesisatçıda.. sorar dönerim ;)

3. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
  4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    sub amdi için çıkış yoksa dönüştürücü takıyorlar hatta normal amfi için de eğer pre out ları yoksa dönüştürücü takıyorlar osnrasında amfiye bağlanıyor..
    parça fiyatı 25-50 türk lirası ibi bişey

5. burakfatih

burakfatih SCW Üyesi

73
    9
    8
    Arkaya hoparlor alan arkadaş varsa kaç cm olduğunu ve hangi markayı tavsiye ettiğini söyleyebilir mi?Ben de İbiza'm için düşünüyorum da

6. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    benim aracta da arka kapilarda hoparlor yok arkadaslar, bu durum cok can sikici kucak dolusu para verip aliyoruz araci hoparlorden bile kisiyolar olacak is degil bu tarz ufak seyler ekstra ozellik olmaktan cikip standartlastirilmali bence sonucta arac degerinin yaninda 2 hoparlorun degeri devede kulak gibi kalir, insallah arka kapilarin tesisati bari cekilidir ki hic sanmiyorum :(

7. tam12den

tam12den SCW Üyesi

367
    113
    43
    maalesef kabloda çekili değilmiş hoparlöründen vazgeçtim de teypte tos fiş çıkışıda yoktur kesin anfi bağlamak için :(

Sayfayı Paylaş