Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6'5 geniş ekran multimedia açılış logo

toledo-038

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
2016 act leon fr aldım ve geçenlerde arabayı çalıştırdığımda multimedia ekranında açılırken seat leon fr logosuyla, açıldığını gördüm fakat birdaha olmadı. Bunu nasıl her açılışta görünecek hale getirebiliriz? Varmıdır bilen şimdiden teşekkürler

her açılışta geliyor zaten ama sizin kapatıp açmanız değilde mesela akşam park ettiniz ertesi gün geldiğinizde açılıor olması lazım

Merhaba arkadaşlar,
2016 act leon fr aldım ve geçenlerde arabayı çalıştırdığımda multimedia ekranında açılırken seat leon fr logosuyla, açıldığını gördüm fakat birdaha olmadı. Bunu nasıl her açılışta görünecek hale getirebiliriz? Varmıdır bilen şimdiden teşekkürler
aracınızın gösterge bilgi ekranında aracın kontağını ne zaman açtığınızı gösteren bir zaman dilimi var.
kontağı açıp kapattığınız süre 30 dk altındaysa logo devreye girmeyabilir.
eğer 30 dk. üzerindeyse bir sonraki kontak açmanız ekrandaki süre de sıfırlanacağı için logo ekranda gözükebilir.
@igci_01 mehmetin anlattığına göre yorum yaptım kendimce...

bide inmeden kendin kapattığın zamanlarda çalıştırdığında oluyormuş diyende var yani bir mantığı var ama çok da önemli değil bence yada koyan neden sürekliaçılırken çıkmasını sağlamamış garip

Geri
Üst Alt