Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

65 bin tl civarında dizel seçenekler s40 - guiletta - c5 - quashaqi - eski model 320d

bunların dışında memnun mu pekii??
evet çok güzel araba. cam tavanı açılmasa bile güzel görüntü oluyor ve gidişi,yol tutuşu falan gayet güzel. 18' jant var biraz o sıkıntı çukurlarda insanın içi gidiyor. yakıt olarakta ilk aldıgında fulllemiştik depoyu 800km ye yakın yol gitti.motor açıldıkça daha da iyi olur diye düşünüyorum yakıt konusunda.

s40 dynamic + premium paketler ve bazı opsiyonlar dahil dolu paketlerinin 2.elini 65 civarına alabiliyorsunuz. 2011 düşük km ile hemde. ama yakıt konusunda ibizayı aratır mı diye de korkuyorum aslında.

feridun kardeşiminde dediği gibi chraysler 300c derim harika konforlu yol canavarı yok bunlar tercihlerim dersen 3.20 tek tercih

kimse alfa romeo için bişe söylememiş ama bilgisi olan var mııııı??

bence
w211 al bak keyfine yada olmadı 320 d gerisi hava civa (bahsi geçen rakamlar aralığından bahsediyorum)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bence
w211 al bak keyfine yada olmadı 320 d gerisi hava civa (bahsi geçen rakamlar aralığından bahsediyorum)

2009 318d 40bin km de bir araç var 78 istiyor. 320d m paket var 2008 model 74 istiyor. yine 2008 318d 50 bin km var 74 istiyor. temiz araba bulmak sıkıntılı. bulunca da fiyatı şişirilmiş oluyor. temiz bulamamaktan korkmasam 320d düşüneceğim.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2009 318d 40bin km de bir araç var 78 istiyor. 320d m paket var 2008 model 74 istiyor. yine 2008 318d 50 bin km var 74 istiyor. temiz araba bulmak sıkıntılı. bulunca da fiyatı şişirilmiş oluyor. temiz bulamamaktan korkmasam 320d düşüneceğim.

arkadaşım geçen sene volvo s40 1.6D R Design aldı beyaz bence mükemmel bir araç ben olsam hiç tereddütsüz onu tercih ederdim

Opel insignia,508 (arkada ailece piknik yapabilirsin),Avensisde olabilir..

Geri
Üst Alt