Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

65 bin tl civarında dizel seçenekler s40 - guiletta - c5 - quashaqi - eski model 320d

Bence passat 1.6 tdi al derim ben aldım suanda 700 km de 72 bin tl ye mal oldu yakıt tüketimi ve kalite mükemmel bende 1.6 tdi leon var ondan daha az yakıyor[/QUOTE
passat da düşünmüyorum ya sportif bir yanı olmalı, bunların içinden sportiflik olarak en azı passat olur

Opel Insignia bulunabilir mi 65bin'e bilmiyorum ama oda bi tercih olabilir:eek:key:

ben olsam almandan şaşmam fransıza hiç bulaşmam.

Ben olsam Nissan Qashqai 1.5 DCI 106 HP alır chip taktırıp 120 - 130 HP arası güç elde ederdim.

Kalan paraylada görsel modifikasyon yapıp aracımı diğer qashqai'lerden farklı bir hale getirirdim :)

İkinci el temiz bir araç bakardım..

quashaqi in full u 1.5dizel manuel olanını 67bin tl ye aldı yakın arkadasım bir ay önce. güzel araba ama 2 şeye takıldım ben.1-cam açma düğmelerinde ışık yok, geceleri elini atsan bulamıyorsun düğmeyi:) 2-renkli ekranı cok fonksiyonlu olmasına rağmen cok ufak.

quashaqi in full u 1.5dizel manuel olanını 67bin tl ye aldı yakın arkadasım bir ay önce. güzel araba ama 2 şeye takıldım ben.1-cam açma düğmelerinde ışık yok, geceleri elini atsan bulamıyorsun düğmeyi:) 2-renkli ekranı cok fonksiyonlu olmasına rağmen cok ufak.

bunların dışında memnun mu pekii??

Geri
Üst Alt