Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

65 bin tl civarında dizel seçenekler s40 - guiletta - c5 - quashaqi - eski model 320d

my_gisu

Kayıtlı Üye
mrb arkadaşlar. tavsiyelerinizi bekliyorum. büyük sınıf bir araca geçmek için bu araçlar hakkındaki fikirleriniz neler ?

Yazdıklarının hemen hepsi ikinci elde zor satılan araçlar (320D hariç), ben olsam S40 Volvo alırım...

Bu fıyata Jettaya da bakabılırsınız.ama yazdıklarınızın ıcınde sıfır ıyı bır donanımda S40 alınabılır.En ıyısıde bence ıclernde s40.Sadece tek dezawantajı war içi dar biraz s40'ın.Bence Jetta ve S40 arasında tercih yapın derim.

ben olsam güzel bir 320 bakarım bu seçeneklerin arasından

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ben olsam güzel bir 320 bakarım bu seçeneklerin arasından

jetta yı da ben pek sevmiyorum o yüzden hiç düşünmedim. bu fiyatlara 320d düşünmek istiyorum ancak 2006 2007 model boyalı ve fazla km olan araçlar bile 65 bin tl civarında.
guilettanın da dolu olarak 2.elini alabilir.
s40 ı r design ile beğeniyorum ama içi çok sade geliyor bana.
c5 i cüssesi ve konforu için düşünebilirim.
quashaqi de yüksek olmasına rağmen yol tutuşu ve yakıtı iyi olan ve bence tutulan bir araç olduğu için düşünebilirim.

bu araçları kullananlar deneyimi olanlar fikirlerini paylaşabilirler mi acaba

w 211 ler var 270cdı 220 cdı uymazmı

bana göre en güzeli chrysler 300 C dizel den başkası olamaz...karar sizin hayırlısı.

Bence passat 1.6 tdi al derim ben aldım suanda 700 km de 72 bin tl ye mal oldu yakıt tüketimi ve kalite mükemmel bende 1.6 tdi leon var ondan daha az yakıyor

Geri
Üst Alt