Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60bın bakımı

layemut

Kayıtlı Üye
benım arac 70bınde ama 60 bın bakımının yapıldıgından suphelıyım( ben yenı aldım)

konyada ozel servıse gıttım bana soyle bır fıyat cıkardılar:

triger seti+arka balatalar+buji= kdv ve ıscılık dahıl 615 lıra. bana bıraz tuzlu gıbı geldı. artık yetkılı servıs ıle skodaya da bı gıdecegım.

Acıkcası 60bın bakımında neler yapılıyor onu da bılmıyorum. arabanın hava fıltresı, yagı ve yag pompası degısmıstı. sansıman gecıslerı sertleşti yanı ılk aldıgımda bu sekılde degıldı ama usta bu arabalarda(2004 toledo) normal oldugunu soyledı kı pek ınandırıcı gelmedı. fıkırlerınızı almak ısterım. sımdıden tesekkurler

triger seti+arka balatalar+buji bunlar içinse sadece biraz yüksek gibi

Fiyat bence çok değil, ama parçalarını daha ucuza bulabilirsen işçilik çok almıyorlar onu söyliyeyim bu konudada SKYMZ nickliserkan abinin ankarada tanıdığıbi kaç parçacı var istersen o sana bu konuda yardımcı olacaktır ;)
triger seti+arka balatalar+bujiye baskı balatayıda ekle bence ozaman vites geçişlerin de düzelir tabi şanzıman yağına baktırmayıda unutma :)

Geri
Üst Alt