Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60000 tl ye ne önerirsniz?

#ismail

Kıdemli Üye
Selam arkadaşlar. Yeni leon beklediğim gibi çıkmayınca farklı ve üst segment araçlara bakmaya başladım. Biliyorsunuz ki şu anda çok kampanya var. Sıfır almayı düşünüyorum. Sizler neler önerirsiniz. Fakat önerirken leon benzeri araç olmazsa sevinirim. Sizleri bekliyorum

madem leon tarzı düşünmüyorsun.İnsignia al

Aklımda o var. şu an Daha çok sportage e yöneliyorum.

qasqai alma bari sportage daha tarz duruyor tabi benim fikrim bu

Sagolasin dostun. Sportage full + navi + yan basamak + deri koltuk 59 a aliyorum. Bana iyi geldi. Acaba bu sartlarda baska neler var ki

Sagolasin dostun. Sportage full + navi + yan basamak + deri koltuk 59 a aliyorum. Bana iyi geldi. Acaba bu sartlarda baska neler var ki

bi arkadaşım sportage e okuma lambası paralı diye almamıştı bunda varmı :D

abim de bana scirocco white edition diye birşey çıktığını söylemişti sunroof+bixenon+jant+160ps 61 lira gibi bir kampanya yaptılar demişti bi bakmanızı tavsiye ederim.

Cok detaylı incelemedim sportage i. Ama bekar olsam bide cocuk olmasa scirocco super bi fikir.

Sportage full + full - asx baz- tiguan orta ama beklemeli- passat baz beklemeli- mokka baz- grand cmax full-

Geri
Üst Alt