Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6000 de devir kesiyor çözüm

- 48 -

Kayıtlı Üye
benim araç 6000 de devir kesiyor devir kesmesini nasıl önleyebiliyoruz arakdaşın babasının scania tır'ı vardı 140 hız kesiyordu özel sigortası vardı onu çıkarınca hız kesilmiyordu..bizde öyle bir şey varmı yoksa beyinle mi ilgili yazılım sonrası mı düzelir bu durum:confused:

yazılımla arttırabilir Varol abi..

eğer hız kesicini dewre dışı bırakırsan şanzumanı çok kısa zaman da kucağına alırsın...gerek yok.bu yorumu bizim kasalar için ilk kez yapıyorum senden ricam dikkate al.

6000 d/d degıl 6500 d/d olması lazım bırde 225 gıbı bır deger gosterıyor yetmez mı?

Yazılımla daha fazla devir dönersin ama boş dönersin gerek yok

eğer hız kesicini dewre dışı bırakırsan şanzumanı çok kısa zaman da kucağına alırsın...gerek yok.bu yorumu bizim kasalar için ilk kez yapıyorum senden ricam dikkate al.

dikkate alırım

6000 d/d degıl 6500 d/d olması lazım bırde 225 gıbı bır deger gosterıyor yetmez mı?

hehe ben 225 i hayatımda göremem ki..150 ye çıkınca off çok hızlanmışım diyorum..
geçen bir denem yapayım dedim 0-100 yüklenmesi..hatta arkadaş dedi deneyelim diye o kullanıyordu..6000 e gelince tam da hatırlamıyorum kesmeye başladı..
o yüzden sordum sigorta sistemi mi diye öyle i se bir kere çıkarıp deneme yapacaktım..yazılım düşünüyorum ama şanzıman elimde kalacaksa ona dokundurtmam hoş o kadar normalde yüklenmiyorum herhalde bazen sollarken görüyorum 5500- 6000 ama devamlı değil gidiş gelişli yollarda..kamyon arkasından çıkacaksam... o kadar

Yazılımla daha fazla devir dönersin ama boş dönersin gerek yok

boş dediğin yani çevirse de gidemez anlamında galiba... bunu da dikkate aldım..
bu arada hayırlı satışlar..

Varol abı 6500 orjınal kesıcıın ,benım yazılım sadece 300rpm degıstı benımkı 6800 de kesıcıye gıryodu ama zaten orjınal egzantırıklerle 7000 de donsen guc egrın b yerden sonra dusucegı ıcın bos donersın.Yazılım konusunda yardımcı olur ıstanbula geldıgınde.Benım eskı arabanın dynosu
Not: pasoglu dogrudan 1,4 ıle carpıyor 1,36 ıle carpımla 118bg cıkıyor,yanı 13bg kazanım soz konusu Cai,yazılım ve son susturucu degısımı ıle
2010.jpg

ok geçen yapamadık zaten..yanlız bir şey soracığım yazdıklarını google dan araştırıyorum bazen de cai ile ilgili bir şey bulamadım sorayım..cai ne demek diyordum ki jeton düştü cold air intake in kısaltılmışı imiş..gelince bu sefer yapalım..ama boşa deönmeyeyim sanzıman da bende kalsın..:D

Abı yazılımla sanzımanın ne alakası var allah askına :) hayatımda ılk defa duydum bunu da:) vtec denılen alet orjınal 8k donyosa beyınle 9-9,5k donuyor kı sanzıman flan da kırılmıyor:)

Geri
Üst Alt