Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60 liralık halı paspas için seat ın büyük ayıbı....

babaerkan

Kayıtlı Üye
yaklaşık 3 ay önce aldığım leon aracımda halı paspas çıkmadı ve Türkiye de yaptırıldığı belli olan kauçuk paspası lutfedip araca koymuşlar.hadi halısından geçtik verdikleri kauçuk paspasın sabitleme delikleri tutmuyor..bu yüzden paspas sürekli pedal grubunun altına kayma yapıyor ve geçen gün ani fren yapmam gereken durumda paspas fren pedalının altına toplandığı için az kalsın kaza yapıyordum.
daha da kötüsü bu durumu bugün seat danışma hattına bildirdiğimde aldığım cevap çok enteresan ve hazindi.bana servise gidip orda araçtaki sabitleme pimlerine göre paspasa delik açtırmamı önerdiler.böyle bir araca bu uygulamayı nasıl yakıştırabiliyorsunuz şaka yapıyorsunuz heralde dedim...
lakin 40bin liranın üstünde rakamlara bu aracı bizlere satıp bir HALI PASPASI müşterilerine çok gören VE LÜTUFMUŞ GİBİ HAYATİ KAZALARA YOL AÇABİLECEK UYDURUK KAUÇUK PASPASI hediye ETMEYİ BİR ÖVÜNÇ VESİLESİ gören SEAT ı burdan KINIYORUM..

valla bu sorunu yaşayan ve sitem eden 4.kişi felansındır herkez bu konuda sitemli adamlar 3-5 kuruşluk adamlar ne yapsın doğuş oto...

kauçuk paspasıda kaza yapalımda servise gelelim diye veriyorlar galiba...normalde araç fiyatının içinde paspas yokmuş....

halı paspasların fiyatı uygun..velakin halı paspasın da araçla birlikte verilmesi ne de hoş olurdu..

neresi uygun yahu...

ben gittim vw servisinden aldım birebir aynı 48 TL :D

alt tarafı paspas ama önemli bir detay. ben 2006dan sonra donanımı traşlanmış diğer opsiyonlara sinir oluyorum paspas hiç aklıma bile gelmiyor onları yaşayınca. 2006 1.6 leonun donanımından sonra 2010 leon tsi yolunmuş tavuğu aklıma getiriyor her bindiğim yada düşündüğümde.

Geri
Üst Alt