Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60 Bin Bakımı

30 bin bakimi icin fiyat sordum Zubizu indirimi bu sene %20 standart bakim(yag ve filtreler) indirimle 850 lira dediler.

10 gün önce izmit keleşlerde 60 bin bakımı yaptırdım. yılı doldu 55 binde şu an. normal bakım için zubizu indirimiyle 820 tl fiyat verdiler. ben ekstradan bir kaç değişim istedim(bujiler, silecek, balata, fren hidroliği, motor koruma ve temizliği, antibakteriyel klima temizliği) toplam 2400 verdim.

18/10/2019 Cuma günü itibariyle 60 bin bakımı (59 binde girdi) yapıldı. (Ankara Doğuş Oto)
•Yağ
•Yağ filtresi
•Yakıt filtresi
•Polen filtresi
•Kartel tıpası
•Far ayarı
•Arka lamba grubu kontrolü

Ayrıca: Anfriz ölçümü, akü ölçümü, disk balata kontrolü, ön takım kontrolü, lastik basınç ayarları, fren yağı kontrolü vs.vs.)

Toplam %20 zubizu iskontosu ile beraber 1.065 TL tuttu.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

18/10/2019 Cuma günü itibariyle 60 bin bakımı (59 binde girdi) yapıldı. (Ankara Doğuş Oto)
•Yağ
•Yağ filtresi
•Yakıt filtresi
•Polen filtresi
•Kartel tıpası
•Far ayarı
•Arka lamba grubu kontrolü

Ayrıca: Anfriz ölçümü, akü ölçümü, disk balata kontrolü, ön takım kontrolü, lastik basınç ayarları, fren yağı kontrolü vs.vs.)

Toplam %20 zubizu iskontosu ile beraber 1.065 TL tuttu.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

keşke yağı kendiniz alsaydınız daha uyguna gelirdi.

Geri
Üst Alt