Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60.000 TL'ye kadar araç istiyorum ne alsam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serbay İstanbulda değilsin, köprü derdin de yok. Al bi tane 4*4 en iyisinden kamyonet, bi yükseltme kiti, snorkel, büyük lastikler, kasayı da kapatırsın bagaj niyetine al sana muhteşem bir arazi canavarı...

Hemen satmayı düşünmezsen Saab,Volvo,Alfa 159 öneririm..

Serbay İstanbulda değilsin, köprü derdin de yok. Al bi tane 4*4 en iyisinden kamyonet, bi yükseltme kiti, snorkel, büyük lastikler, kasayı da kapatırsın bagaj niyetine al sana muhteşem bir arazi canavarı...

Faruk abi ilk başta söyledim toyota hilux ve L200 hatta hazır araçlar var adama beğendiremedim serbay kafaya bişey koymuş kurtlar vadisi gibi dolaşacak :D pickup varken hem büyük motor hem vergi avantajı hem dizel hem 4 çeker o fiyatlara harika koltuk ısıtma deri koltuklu 4*4 L200 ler var full ama yok amcam beğenmiyo:p

Cupradan sonra 2.0TDI Passat pek tatmin edici gelmez benden demesi :) Şahsen hem 3.20d yi hemde 2.0TDI olan bir passatı kullanmanı öneririm. Passat kesinlikle daha geniş ve daha donanımlı. Ancak 3.20d de performans olarak cupradan sonra daha tatmin edici passata nazaran..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt