Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60.000 TL'ye kadar araç istiyorum ne alsam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Aracımı sattıktan sonra ne alsam diye düşünür oldum. Öncelikle aklımda 2008 model Passat 2.0 TDI DSG full paket olanından almak geçiyor. Sizin tavsiye fikirleriniz nedir? Kesinlikle olmazsa olmaz özelliğim şudur:

- 60.000 TL'den üste çıkamam.
- Kesinlikle konforlu, dolu ve sedan olacak.
- Otomatik olacak.
- Dizel olacak.
- 140 bg ve üstü olacak.
- Max. 3-4 yaşında olabilir ve 140.000 km'ye kadar.

Bunlar kesinlikle olmalı :) Alternatif aklımdan A4 bir önceki kasa, Citroen C5 de geçiyor.

sedan yerine 4x2 olabilir veya superb in fiyatını bilmiyorum ama baya fiyakalı araç superb in 2.0 motor 4x4 ü bile var dsg li

peugeot 407 2.0hdi,audi A4 2.0 tdi,alfa romeo 1.9 jtd,vw passat 2.0 tdi,citroen c5 2.0 hdi,ford mondeo 2.0 tdci bunlardan başa bir seçenek olmuyor sanırım o fiyat güç model üçlüsünde:)

Passat 2.0 TDİ DSG nasıldır bilmem ama bizde manuel olanı var 2007 canavar gibi araba bana geniş geliyo büyük geliyo küçüğe alıştığım için ama sen sedan istiyosun çok ideal bir araç ve istediğinden fazlasını verebilecek bir araç Serbay.

2006 model 100k altında audiler 50-60 milyar aralığında.Onlara da bakabilirsin Serbay

320 d,başını ağrıtmayacak ve her bindiğinde keyif verecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt