Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60.000 TL masraf varmış :=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Piyasada, maalesef böyle müşteriler mevcut, cam filmine 500$ ı alırlar, adamın ruhu duymaz, sonra gel sat puhaha , bari adam gibi bir otomobil alıp yapsaymış... 91 Honda alsa daha iyiydi.

ya bu hondacılar niye böyle ya :D benim kuzende böyle değişik insan bu hondacılar laf anlatamazsın dinlemez höyt diyince japon bu diyolar fitek açıyo diyolar:D
sırf kuzen yüzünden honda dan soğudum kendi aracımı almak için 2 kez seata gittim 3.de aracımı çıkardım ama kuzen honda alırken eziyet gibi abartmıyorum 20 kere gitmişizdir adamlarla ense tokat gidiyorduk artık :D

arayıp toplam fiyat 73 bin ektraları sök 13 bin tl vereyim desem...:p :p :p puhaha

Görüntü ve müzik sistemi 18.000 $ demiş...Ohannes diyorum..puhaha :D Arkadaşın dediği gibi o fiyata di**** kurulur...:D

ALT LEON AYDINLATMA : 250$ puhahapuhaha vayy bee getirsin Dursun 100 TL ye yapar puhahapuhaha fena kazıklamışlar vatandaşı veya o kazıklamak istiyor puhahapuhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt