Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

60.000 liraya kadar araç tavsiyesi.

Pug 508, diesel+otomatik (dsg tarzı) hem de 1.6lt. mtv sinde 159 un için bayağı ufak gelir, hem de son sahibi olarak :)

abi geçen sene ocak ayında sıfır 308 hdi autor adlım en full olan modeli preminum pack cam tavan dahil var. 5 ay binebildim ruh hastası olmadan mayısta sattım. bir daha pug alırmıyım bilmiyorum. ama yarın gidip bir göreyim 508 henüz hiç görmedim..

extrem bir seçenek 2,0 dizel otomatik full donanım hyundai sonata :) 0 km si 60 küsürdü bi ara

arkadaşlar Passat ile leon fr tdi arasında gidip geldim, ancak leonun yüzünün eskimesi ve kasa değiştirecek olması beni bu kasadan uzaklaştırdı.
ve şeker beyazı passat B7 1.6 TDİ aldım ilk izlenimim araç alt devirlerde biraz hantal gibi ama turbo devreye girince gayet iyi gidiyor. konfor zaten passat konforu..

yardımlarınız için çok teşekkür ederim ..

resimleri en kısa zamanda paylaşacağım..

hayırlı olsun tekerlekleri düz bassın

hayırlı olsun adaş. güle güle bin. kazasız belasız

abi hayırlı olsun..ben de o fiyatlarda dizel bir araç arıyorum ama hala içime sindiremedim.bakalım hayırlısı

hayırlı olsun tekerlekleri düz bassın

amin teşekkür ederim..

hayırlı olsun adaş. güle güle bin. kazasız belasız

sağol adaş.. yakında gelecem safranbolu'ya görüşürüz inş..

abi hayırlı olsun..ben de o fiyatlarda dizel bir araç arıyorum ama hala içime sindiremedim.bakalım hayırlısı

Sağol Aybars araç biraz ihtiyar işi ama konforu çok iyi sattığım araçta 2010 b6 kasa passattı, jetta ile arasında gidip geldim, ama jettanın dışındaki gösteriş içine hiç yansımamış.. hakkında hayırlısı olsun inş..

hayırlı olsun abi güle güle kullan.. :)

Geri
Üst Alt