Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6 Şubat Kartepe de Kayak Snowboard'a var mısınız??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kartepe çıkışında, zincir şart mı? Uludağ gibi Jandarma bölgesinde takmak mecburi mi?

benim hafta sonu yazmamın sebebi insanların çalışyor olması yoksa ben 15 tatildeyim..ben hafta arası da gelebilirim..diğer organizasyonun tarihini bilmeden yazdım bunu ben...
kartepe araçlar daha rahat çıkıyorlar biz oraya taka suzuki swift ile çıktık 97 falan modeldi ve otomatikti hatta o suzuki ile uladağa bile çıktık..şu aralar bilmiyorum eskiden zincire bakan yoktu...ama zincir olsun yanımızda derim..bende var 225 lastik..kışlık mışlık bişilerim yok..ama istanbula gelince bakarım saç jant falan..

hafta sonu isteyenler hafta sonu hafta içi isteyenler hafta içi yazsın..
bakalım ağırlık hangi günde..

yiğit poşetli damı koydum her türlü kayabilirz anlamında..
ben snowboardcuyum...sadece benim snowboardun altını bir elden geçireceğim o kadar

ben genelde pazarları derbentteyim zaten..yolda kalanları misafir edebilirim:)

zincire flan gerek kalmaz, zaten hemen açıyorlar yolu, uludağ kadar sert bi hava olmadığı için 1-2 dakika içinde dolma veya donma gibi bir olay da olmuyor zaten...
Kartepe çıkışında, zincir şart mı? Uludağ gibi Jandarma bölgesinde takmak mecburi mi?

arkadaşlar kış'ın en güzel dönemlerinden şubat'da ne dersiniz Allah izin verirse bir kayak snowboard organzasyonu yapalım mı??
isteyen kar üstünde hünerlerini gösterir
dileyen kardam adam ..dileyen de kartopu savaşı yapar...
kar üstünde sucuk ekmek..
fotolardaki akviteler herkese hitap eder umarım

20_temp_snowboard_image.jpg

skiing.jpg

cb_snowman.GIF

snowball.gif

monkey_and_snowball.jpg

po%C5%9Fetle+kaymak.jpg

1235382448.jpg

0.jpg

winter_rodeln_BM_Be_306656b.jpg

kesinlikle güzel bir fikir yanlız benim bir önerim var.bu tür organizasyonlarda biraz daha detaylı davranılsa sanki daha rahat ve kımsenin sıkıntı çekmeyeceğ açıklamalar yapılsa.mesela bu fikri çıkaran bir arkadaşımız araştırmalarda bulunup bir hafta sonu için gurup fiyatlandırması alabilse bunun içinde günü birlik düşünmessek yani haftasonu olarak otel araştırması ne bilim vs gibi daha kapsamlı olur diye düşünüyorum eminim herkes ne vereceğini ne alacağını bilerek ve gönül rahatlığıyla davranıp eylenmesine bakabilir.bu benim nacizane fikrimdi varol abi bu sadece bunun için değil genel olarak bazı organizasyonlar için olması gerekmekte olduğunu düşündüğüm bir konu.ayrıca fikrin için teşekürler gerçekten çok iyi olur...saygılar...

Ben kartepeye yaz kış tırmandım kışın en berbat günlerinde bile tırmandım cross ve otomatik arabayla o yolun sonunda lüks otel olduğu için hayatta yolu kapanmaz oranın buz sorunu da tahmin etmiyorum özellikle gündüz bide pazarları kalabalık oluyo bu aylarda çok çünkü en yakın kayak merkezi tüm istanbul orda o yol hayatta buz tutmaz 9 senedir gidip geliyorum :) ama beni saymayın malesef pazar ve çalışıyorum...:(

ohooo valla feci su kaynatıosun he... olmaski böyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt