Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6" Offsetli jant ve 5cm'lik spor yay 2001 leon'a uyar mı?

alabandatr

Kayıtlı Üye
2001 Leonuma 6" offsetli 215/ 45 / 17 jant lastik takmak istiyorum. Bunun ardından 5cmlik helezonlarla düşürmeyi düşünüyorum. Fakat çamurluğa veya davlumbaza sürtme yapar mı diye kaygılarım var. Cevap veren arkadaşlar olursa minnettar kalırım.

Üyeler bölümünden bi selam verip kendinizi tanıtırsanız arkadaşlarımız konunuza ilgi gösterecektir...

yaww dur bu acele ne hemen ilk cevapta jant mı alınırmış..hemen de herkes cevap yazamaz belki iştedirler..belki en uygun cevabı akşam ilerleyen saatlerde alacaksın jant yay işi öyle aceleye gelmez....yay'ı 20 liraya..jantı da 50 liraya bulduysan zaten koş kap al..sormaya ne hacet..acele etme..hangi yay bunun cevabı gelecek..5 lik yayl hangi amortisör onun cevabı gelecek dimi...
bi de daha karpuz kesecez nereye hemen
215lik lastiğin 6'' de taşma yapma ihtimali var
5 yay la sürtmez

yaww dur bu acele ne hemen ilk cevapta jant mı alınırmış..hemen de herkes cevap yazamaz belki iştedirler..belki en uygun cevabı akşam ilerleyen saatlerde alacaksın jant yay işi öyle aceleye gelmez....yay'ı 20 liraya..jantı da 50 liraya bulduysan zaten koş kap al..sormaya ne hacet..acele etme..hangi yay bunun cevabı gelecek..5 lik yayl hangi amortisör onun cevabı gelecek dimi...
bi de daha karpuz kesecez nereye hemen
215lik lastiğin 6'' de taşma yapma ihtimali var
5 yay la sürtmez

:) Zaten janta bakmaya gidecektim. Siteye sormak yeni aklıma geldi yazıverdim bende. Yay alırsam eibach. Amortisörler orjinal.

bu saatte cevap alabilirsin tahminlerime göre burda olmayabilirsin

Geri
Üst Alt