Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6. nesil Ipod Nano'dan Uzak Durun

007

Kayıtlı Üye
Gecenlerde aldigim 6. nesil ipod nano gercekten beni hic memnun etmedi..Sarji kesinlikle vaad edildigi gibi 24 saat gitmiyor..Ses cikis gucu eski ipodum 4. nesil nanoya gore cok dusmus..kullanilirlik cok kotu ..dokunmatik ekran o kadar kucuk ki dokunamiyorsunuz..Ses acip kapama tuslari cok kotu olmus...Kisacasi en guzel nano bence hala 4. nesil....

Bende almayı düşünüyodum aslında.
En yüksek hafızalısını ne kadar uygun fiyata bulabilirim Kaan Abi?

aynen bunları Apple'a yaz bence Kaan abim..

Bende almayı düşünüyodum aslında.
En yüksek hafızalısını ne kadar uygun fiyata bulabilirim Kaan Abi?

Ben 16gb aldim nanoyu 215 dolara aldim..Ama bence klasik ipod alman daha mantik tamam buyuk ama ses kalitesi onda cok iyi. klasik ipd 60 gb bence gayet iyi..tabiki ipod touch da iyi..apple sitesinde yazan fiyatlara sadece ulkelere gore vergi biniyor farklilik oluyor..yoksa baz fiyat heryerde ayni.Hatta hatta konu mp3 calarsa bu isi en iyi sony yapiyor..hem de daha uygun fiyata...ben apple'in designina vuruldum:D

Geri
Üst Alt