Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6 Ayda 3. Kez EPC VE Motor arıza lambası yandı

Benim ibiza yine yolda bıraktı beni :)

marşa basmamaya başladı araba durup dururken . Bütün lambalar farlar vs yanıyor ama marş basmıyor.

Neyse vurdurup çalıştırdık. vurdururken yol düz değildi baya bir sağ sol yaptım bu seferde
Direksiyon araç çalıştıktan sonra yumuşamadı . Aynen çalışmadan önceki gibi taş gibi kalıyor. Arıza lambalarının hepsi birden yandı . direksiyon motor arıza lambası vs.

Bugün ustaya gösterdim marş motoru vs sağlam çıktı . problem komik bir şekilde aküdeymiş .Aküyü değiştirdik problem kaladı.

Bitik aküde araba nasıl camları vs açıp kapatıyor, farlar lambalar nasıl yanıyor anlamadım.
Bir de araba çalıştığı halde direksiyon neden yumuşamadı hala çözmüş değilim :)
Herhalde elektronik direksiyonlar devamlı aküden mi besleniyor nedir.

krank sensoründe arıza olabilir krankı okuyamadığı için hata veriyor ve aracı çalıştırmıyor daha da zorlayınca direksiyon sertleşiyor devir saatin iptal oluyor böyle ....

Geri
Üst Alt